Apple może zaskoczyć – iPhone 14 ze zmieniającym się kolorem?

Tomek Czech   22 kwietnia 2022

Na chińskim Weibo pojawiła się informacja, że Apple planuje dodanie nowych wersji kolorystycznych iPhone’a 14. Ciekawe jest to, że jeden z kolorów – fioletowy, zmieniałby odcień w zależności od kąta patrzenia i padającego na niego światła. Byłaby to zupełna nowość w przypadku produktów Apple.

berrolia

iPhone 14 z nowym, zmieniającym się kolorem

Post został już usunięty z Weibo, ale zdążyło go zauważyć kilku fanów Apple. Anonimowy użytkownik podawał, że Cupertino opracowało specjalną farbę i nową metodę pokrycia nią iPhone’a, która pozwala na uzyskanie nowego efektu – odcień zmieniałby się w zależności od kąta patrzenia oraz ilości i rodzaju światła padającego na telefon.

W tym specjalnym filetowym kolorze byłby dostępne wszystkie modele iPhone’a 14 – zarówno dwie tańsze wersje, jak też wersje „pro”.

Z postu na Weibo wynikało również, że iPhone 14 i 14 Max będą dostępne w kolorach: białym, czarnym, niebieskim, (PRODUCT)RED oraz właśnie fioletowym, a iPhone 14 Pro i 14 Pro Max w kolorach: srebrnym, złotym, mocny grafit oraz fiolet.

Przypomnę, że w kolorze filetowym są już dostępne iPhone 12 i 12 mini.

Oczywiście do tego przecieku musimy podchodzić z odpowiednim dystansem – pochodzi ze źródła, którego wiarygodność nie jest znana.

Premiera iPhone’a 14 spodziewana jest jesienią.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: