iPhone 14: wycieka pierwsze zdjęcie przedniego panelu wszystkich modeli

Łukasz Bernaczyk   30 kwietnia 2022

Do internetu trafiło pierwsze zdjęcie, które rzekomo przedstawia przednie panele wszystkich czterech modeli iPhone’a 14, które chyba ostatecznie potwierdzają kilka zmian w stosunku do obecnej generacji smartfonów Apple.

berrolia

Przednie panele wszystkich iPhone’ów 14 na zdjęciu

Zdjęcie pojawiło się po raz pierwszy w chińskim serwisie Weibo, by chwilę później trafić na Twittera.

Fotografia przedstawia przednie panele iPhone’a 14 Pro Max, iPhone’a 14 Plus/Max (który zastąpi model mini), iPhone’a 14 Pro oraz iPhone’a 14.

Widoczna na zdjęciu budowa poszczególnych paneli chyba ostatecznie potwierdza wcześniejsze doniesienia o tym, że z modeli z linii Pro zniknie charakterystyczne wcięcie w ekranie, które zostanie zastąpione dwoma otworami – jednym okrągłym i jednym podłużnym.

Dwa tańsze modele nadal będą posiadały notcha.

Ponadto widzimy również, że zgodnie z wcześniejszymi informacjami, iPhone’14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą się charakteryzowały cieńszymi ramkami wokół ekranu.

Kolejną zmianą, o której pisaliśmy już wcześniej, będą minimalnie zmienione proporcje ekranu w modelach „pro” – z 19,5:9 do 20:9.

Premiera iPhone’a 14 spodziewana jest jesienią.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: