Tak będzie wyglądał iPhone 14 Pro we wszystkich kolorach (galeria)

Tomek Czech   25 maja 2022

Laker Jon Prosser pokazał najnowsze rendery iPhone’a 14 Pro we wszystkich kolorach, w tym w nowej wersji kolorystycznej – fioletowej. Rendery powstały na podstawie schematów CAD, które pozyskano z chińskich fabryk Apple, są wynikiem wielotygodniowej pracy i mają być najlepszą, najwierniejszą jak dotąd wizualizacją tegorocznego flagowca, którego premiera spodziewana jest jesienią.

berrolia

iPhone 14 Pro (2022)

Rendery stworzył współpracujący z Prosserem utalentowany grafik Ian Zelbo.

Z informacji uzyskanych przez leakera wynika, że iPhone 14 Pro i 14 Pro Max mają być dostępne w nowym, fioletowym kolorze. Nie wiadomo jednak, czy będzie to jedyna w tym roku nowa wersja kolorystyczna.

Rendery potwierdzają, że zmiany w porównaniu do poprzednich modeli „pro” to pozbycie się notcha na rzecz dwóch otworów w ekranie, nieco cieńsze ramki wokół ekranu, większa „wyspa” tylnej kamery z większymi obiektywami, matryca 48 MP dla obiektywu szerokokątnego i możliwość nagrywania wideo 8K.

Być może iPhone 14 Pro i 14 Pro Max będą posiadały tytanową ramę spinającą przedni i tylny panel. Według Prossera nie jest wykluczone, że telefony będą dostępne w wersji 2 TB – taka ilość pamięci mogłaby być potrzebna przy kręceniu dużej ilości wideo 8K.

Leaker podaje, że tańszy iPhone 14 będzie wyglądał niemal identycznie jak iPhone 13. Przypomnijmy, że ma być też wyposażony w ten sam procesor A15 Bionic, co zeszłoroczne modele. Możliwe, że będzie to nieco ulepszona wersja tego układu, ale najnowszy chip A16 ma trafić jedynie do iPhone’a 14 Pro i 14 Pro Max.

iPhone 14 Pro we wszystkich kolorach – galeria

SANTA WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: