O której i gdzie oglądać dzisiejszą konferencję Apple WWDC 2022 na żywo [Mac, iPhone/iPad, Apple TV, Windows, Android, YouTube]

Tomek Czech   6 czerwca 2022

Już dzisiaj o 19:00 (polskiego czasu) startuje coroczna konferencja Apple dla deweloperów – WWDC 2022. Z pewnością zobaczymy na niej iOS 16 i nowe wersje wszystkich pozostałych systemów operacyjnych z Cupertino. Najprawdopodobniej Apple pokaże też nowe sprzęty, w tym MacBooka Air z procesorem M2.

Zobacz, gdzie i jak obejrzeć transmisję z WWDC22 na żywo.

berrolia

WWDC 2022 – o której i gdzie oglądać online na żywo?

Najprostszym sposobem jest oglądanie transmisji WWDC 2022 na żywo razem z nami, na specjalnie przygotowanej z tej okazji stronie:

thinkapple.pl/WWDC22

Oprócz wideo ze streamingiem na żywo, będziemy tam zamieszczać informacje o ogłoszonych przez Apple nowościach.

iPhone, iPad, Mac

Konferencja będzie można oglądać bezpośrednio na specjalnej stronie Apple – tutaj. Streaming znajdziecie też w aplikacji TV (pojawi się przed startem konferencji w sekcji “Obejrzyj teraz”).

Apple TV

  • Apple TV 2: oglądamy na specjalnym kanale „Apple Events”;
  • Apple TV 3 i 4/4K: oglądamy w aplikacji TV (w sekcji “Obejrzyj teraz”).

Windows 10

Konferencję będzie można oglądać na żywo na komputerze z Windowsem 10 – wystarczy uruchomić przeglądarkę Microsoft Edge i otworzyć stronę wydarzenia.

Android i komputer z innym systemem niż Windows 10

Transmisja z wydarzenia Apple będzie też dostępna w przeglądarkach Chrome i Firefox (wymagane wsparcie: MSE, H.264 i AAC), co pozwoli na oglądanie konferencji na urządzeniach z Androidem i komputerach z systemem innym niż Windows 10.Wystarczy wejść w przeglądarce na tę stronę i uruchomić streaming.

YouTube

Streaming będzie dostępny https://youtu.be/q5D55G7Ejs8tutaj.

Do poczytania przed konferencją:

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: