Jak będzie wyglądał Apple Watch Series 8? Przegląd najciekawszych nowych konceptów

Tomek Czech   5 lipca 2022

Premiera Apple Watch Series 8 spodziewana jest już we wrześniu. Jak będzie wyglądał nowy smartwatch z Cupertino? Czy otrzyma nowy dizajn z bardziej płaskim bocznymi ramkami, o którym tak wiele mówiło się w ubiegłym roku, jeszcze przed premierą Series 7?

W ostatnim czasie pojawiło się wiele ciekawych konceptów – wizualizacji tego, jak niektórzy projektanci wyobrażają sobie Apple Watch Series 8. Oczywiście bazują one na najnowszych przeciekach na temat zegarka, więc dość dobrze odzwierciedlają spodziewane zmiany w jego wyglądzie.

berrolia

Apple Watch Series 8 (2022) – przegląd konceptów

  • Apple Watch Series 8 by Silicon Designer

Darvik Patel, ukrywający się na Instagramie pod nickiem Silicon Designer, stworzył piękną wizualizację smartwatcha Apple w nowych kolorach (m.in. lawendowy i (PRODUCT)RED), z bardziej płaskimi rakami bocznymi i większym ekranem.

 

  • Apple Watch Series 8 by „auto_users”

Projektant znany na Instagrami pod nickiem „auto_users” skupił się na najnowszych doniesieniach, że Apple Watch Series 8 będzie posiadał większy ekran od poprzednika (więcej o tym przeczytasz tutaj).

  • Apple Watch Series 8 by Volodymyr

Nowy model Apple Watcha według ukraińskiego grafika, Volodymyra Lenarda, to nie tylko nowy dizajn, większy ekran i nowe kolory, ale też Touch ID umieszczone w przycisku bocznym – takie doniesienia rzeczywiście pojawiły się jakiś czas temu, ale powinniśmy podchodzić do nich z dużym dystansem.

 

  • Apple Watch Series 8 by Ian Zelbo

Ian Zelbo to projektant współpracujący ze znanym leakerem – Jonem Prosserem, który w zeszłym roku jako pierwszy podał informacje o nowym, bardziej „kanciastym” dizajnie Apple Watcha. Niedawno Zelbo zaktualizował swoje ubiegłoroczne rendery tak, żeby odzwierciedlały najnowsze przecieki na temat Apple Watch Series 8.


 

  • Apple Watch Series 8 by Andrea Copollino

Na koniec zupełnie inny koncept – okrągłego Apple Watcha, według pomysłu Andrea Copollino. Czy w Cupertino zdecydują się kiedyś tak radykalnie zmienić wygląd swojego zegarka? To bardzo mało prawdopodobne, ale nigdy nie wiadomo…

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: