Apple ogłosiło datę rozpoczęcia sprzedaży MacBooka Air z M2

Tomek Czech   6 lipca 2022

Apple poinformowało właśnie oficjalnie, że już w najbliższy piątek, 8 lipca ruszy przedsprzedaż najnowszego MacBoooka Air z M2. Komputer trafi do regularnej sprzedaży tydzień później, 15 lipca.

berrolia

MacBook Air (M2, 2022) – dostępny od 15 lipca

Preordery na MacBooka Air z M2 ruszą już ten piątek o godzinie 14:00 czasu polskiego. Do pierwszych użytkowników komputer zostanie dostarczony tydzień później, w piątek, 15 lipca.

Ceny zaczynają się na 6499 zł, a kończą na 14799 zł. Pełny cennik można sprawdzić tutaj.

Podstawowy model jest wyposażony w procesor M2 z 8 rdzeniami GPU, 8 GB RAM i dyskiem 256 GB. Konfigurację możemy rozszerzyć o procesor z 10 rdzeniami GPU, 16 lub 24 GB RAM oraz dysk SSD 512, 1 TB lub 2 TB.

Zamiast standartowego zasilacza 30 W możemy też wybrać zasilacz z dwoma wejściami USB-C lub mocniejszy zasilacz o mocy 67 W.

Pamiętajmy, że przy okazji premiery nowych MacBooków Air i Pro z M2 Apple podniosło ceny niemal wszystkich Maców. Obecnie w promocji możemy kupić MacBooki i iMaki z M1:

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

***

Wpis zawiera linki afiliacyjne do Amazon.pl

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: