Przeciek: iPhone 14 Pro i 14 Pro Max z 256 GB w podstawowej konfiguracji

Łukasz Bernaczyk   12 sierpnia 2022

Wiemy już, że iPhone’14 Pro oraz iPhone 14 Pro będą najprawdopodobniej droższe od swoich poprzedników. Być może otrzymamy jednak dodatkowy bonus za wyższą cenę, bowiem iPhone 14 z serii “pro” mogą posiadać 256 GB pamięci w najniższej konfiguracji.

berrolia

iPhone 14 Pro i Pro Max z 256 GB w podstawie?

W ostatnich dniach znany analityk Ming-Chi Kuo, posiadający bardzo wiarygodne źródła w łańcuchu dostaw Apple informował, że cena iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max wzrośnie.

Wyższe o około 100 dolarów ceny iPhone’ów 14 z linii Pro wynikają z wielu powodów, jednak być może w zamian za wyższą cenę, oprócz spodziewanych ulepszeń, użytkownik otrzyma jeszcze jeden bonus.

Jak podają analitycy z TrendForce, iPhone 14 Pro oraz iPhone 14 Pro Max mogą posiadać w najniższej konfiguracji 256 GB pamięci – w miejsce 128 GB, które oferowane były przez poprzedników.

W tabeli ze specyfikacją techniczną wszystkich iPhone’ów 14 w raporcie TrendForce, przy pamięciach dla iPhone’a 14 Pro i 14 Pro Max widzimy trzy opcje: 256 GB/512 GB /1 TB. Jednak jest tam także dopisek “TBD”, co oznacza “do ustalenia”.

Premiera wszystkich czterech modeli iPhone’a 14 odbędzie się we wrześniu – Apple już zaczęło nagrywać prezentację. Kiedy ją zobaczymy? Sprawdź tutaj.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: