Lantre – wielkie otwarcie salonu Apple z megapromocjami: MacBook Air M1 za 3999 zł, AirPods Pro za 799 zł i wiele więcej

Tomek Czech   26 sierpnia 2022

Kilka dni temu pisałem Wam o nowym graczu, który podbija polski rynek sprzedaży produktów Apple. Lantre, bo o nim mowa, właśnie uzyskał autoryzację od Apple zyskując status Authorized Apple Reseller i otwiera swój pierwszy salon w Warszawie. W związku z tym urządza uroczyste otwarcie, na którym będzie można kupić sprzęt Apple w rewelacyjnych cenach – między innymi MacBooka Air z M1 (taniej aż o 1800 zł), iPada 9. generacji czy AirPods Pro.

Na odwiedzających czekają też rabaty na MacBooki Pro 14″ i 16″, na najnowszego MacBooka Air z M2 oraz inne niespodzianki.

berrolia

Lantre – megapromocje z okazji otwarcia pierwszego salonu Apple

Showroom Lantre – pierwszy fizyczny sklep firmy z produktami Apple, otwiera się w warszawskiej Fabryce Norblina (ul. Żelazna 51/53). Fani Apple z pewnością kojarzą to miejsce również z Muzeum Apple Polska, które otworzyło się w tym kompleksie w maju.

Znakiem rozpoznawczym showroomu Lantre jest witająca klientów jabłoń. Wnętrze salonu zostało utrzymane w stonowanych barwach szarości i beżu, które wprowadzają atmosferę relaksu.

W założeniu projektantów ma być to nowoczesna przestrzeń z wieloma ciekawymi rozwiązaniami cyfrowymi i jednocześnie przyjemną atmosferą, w której chce się spędzać czas.

W nowym salonie Lantre można nie tylko przetestować i kupić sprzęt Apple, ale też skorzystać z dodatkowych usług, takich jak ubezpieczenie Lantre Care czy pakiet ochronny Service Pack. Niedługo będzie można tam też odbierać zamówienia internetowe z lantre.pl. W niedalekiej przyszłości w salonie zostanie również uruchomiony również serwis urządzeń Apple.

Za koncepcję aranżacyjną salonu, projekt wykonawczy oraz nadzór autorski odpowiada biuro projektowe Schwitzke Górski. Strategię customer experience opracowało studio consultingowo – badawcze Omnisense. Digitalizację procesu obsługi i sprzedaży wykonał natomiast hub technologiczny Omnidigital.

Promocje!

Hot Deals

Oficjalne otwarcie salonu Lantre odbędzie się w sobotę, 3 września. Tego dnia będzie można tam skorzystać z wielu promocji, spośród których najgorętsze są z pewnością trzy „hot deals”.

1. MacBook Air z M1 (8-core CPU + 7-core GPU / 8GB RAM / 256GB SSD / Space Gray): 5799 zł -> 3999 zł

2. iPad 9. gen. (64GB / Wi-Fi / Space Gray): 1699 zł -> 1199 zł

3. AirPods Pro (najnowszy model z etui ładującym z MagSafe): 1249 zł -> 799 zł

Liczba sztuk dostępnych w promocji ma być spora, ale oczywiście jest ograniczona, więc lepiej nie opóźniać wizyty w salonie do wieczora.

Dodatkowe promocje

Ale to nie koniec – podczas otwarcia salonu będzie można też kupić MacBooki Air i Pro (także w rozbudowanych konfiguracjach) z rabatem 10% lub 15%:

  • -15% na MacBook Pro 14″ i 16″;
  • -10% na MacBook Air M1 lub M2 oraz MacBook Pro 13″ M2

Promocja na MacBooki potrwa również w kolejnym tygodniu po otwarciu (5-10 września), jednak poziom rabatu będzie malał każdego dnia o 1% (kolejno, aż do 10% i 5% w sobotę 10.09), więc nowy showroom Lantre warto odwiedzić jak najszybciej.

Uwaga: promocje “-10%” i “-15%” na MacBooki Pro i Air będą też dostępne online na lantre.pl. Żeby skorzystać z rabatu nie trzeba więc będzie wybierać się do Warszawy. Zasada jest taka sama, jak w salonie – obniżka 10% i 15% pierwszego dnia (sobota, 3.09), a potem każdego dnia o 1% mniej, aż do 5% i 10% w sobotę, 10.09.

Raty 0%

W dniu otwarcia salonu i przez następne dwa tygodnie klienci będą mogli również skorzystać z opcji płatności w ratach 0% (10 x 0%). Raty będą też dostępne online na lantre.pl.

Jeszcze więcej atrakcji

To jednak nadal nie wszystko – 3 września w salonie Lantre na odwiedzających czekać będzie tatuażystka, która ozdobi ciało lub etui na iPhone’a zmywalnym tatuażem.

Ponadto przy zakupie sprzętu klienci otrzymają specjalny upominek w postaci vouchera na wejście do Apple Muzeum Polska, które – jak już wspominałem – również mieści się w warszawskiej Fabryce Norblina.

Fot. Fabryka Norblina

Fabryka Norblina znajduje się przy ulicy Żelaznej 51/53, w samym centrum Warszawy, 15 minut pieszo od Dworca Centralnego.

Uroczyste otwarcie salonu Lantre rozpocznie się 3 września o godzinie 11:00.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: