10 najczęstszych problemów z iPhonem

Łukasz Bernaczyk   26 sierpnia 2022

Mimo stosunkowo niskiej awaryjności sprzętu Apple i dużej intuicyjności systemu iOS, pewnie także i Ty w którymś momencie spotkałeś/aś się z problemem ze swoim iPhonem, po rozwiązanie którego trzeba było udać się do internetu. Zobacz 10 najcześciej spotykanych problemów użytkowników iPhone’ów, według ilości wyszukiwań w Google.

berrolia

10 najczęstszych problemów z iPhonem

To ciekawe zestawienie przygotował serwis Freedom Mobiles, który na podstawie 130 najczęściej wyszukiwanych w internecie fraz dotyczących problemów z iPhone’ami przygotował listę 10 najczęściej pojawiających się problemów ze smartfonami Apple.

Całość została podzielona na trzy listy, według pochodzenia użytkowników: ogólnoświatową, USA oraz UK. My przyjrzymy się tej ogólnoświatowej.

Pierwsze miejsce wśród najczęściej pojawiających się problemów ze smartfonami Apple zajmuje “iPhone jest zablokowany, połącz z iTunes”.  Sytuacja taka najczęściej ma miejsce po 10-cio krotnym błędnym wpisaniu kodu telefonu, a rozwiązanie tego problemu znajdziecie na oficjalnej stronie wsparcia Apple.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

W tym samym miejscu znajdziecie rozwiązanie drugiego najczęściej występującego problemu pod tytułem “nie pamiętam kodu iPhone’a”.

Podium wśród najczęstszych problemów z iPhone’ami zamyka “Face ID nie działa”.

Całe top 10 najczęstszych problemów z iPhone’ami  na świecie wygląda następująco:

  1. “iPhone jest zablokowany, połącz z iTunes”
  2. “nie pamiętam kodu iPhone’a”
  3. “Face ID nie działa”
  4. “iPhone zawiesza się na logo Apple”
  5. “iPhone się nie ładuje”
  6. “iPhone wirus”
  7. “ciecz wykryta w porcie Lightning”
  8. “iPhone włącza się”
  9. “CarPlay nie działa”
  10. “AirPods nie łączą się z iPhonem”

Grafika

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: