Mistrzowskie soundbary w mistrzowskich promocjach – poczuj stadionowe emocje w swoim salonie

Tomek Czech   17 listopada 2022

Mundial rusza już w najbliższa niedzielę! W nietypowym terminie i nietypowym miejscu, ale wszystko poza tym będzie tak, jak zawsze – kilkadziesiąt drużyn, kilkadziesiąt ciekawych (miejmy nadzieję…) meczów, najlepsi piłkarze świata, olbrzymie emocje. Jeśli nie wybierasz się do Kataru, ale chcesz poczuć w swoim salonie atmosferę stadionów i emocje udzielające się zarówno kibicom, jak i piłkarzom na boisku, pomoże Ci w tym soundbar z immersyjnym dźwiękiem 3D.

W najnowszej promocji przygotowanej specjalnie z okazji Mistrzostw Świata mocno przecenionych jest kilka świetnych soundbarów z Dolby Atmos.

berrolia

Soundbary Denon z Dolby Atmos – “mistrzowska promocja”

Co to jest Dolby Atmos?

Dolby Atmos to technologia dźwięku obiektowego, która pozwala na przesyłanie teoretycznie nieograniczonej liczby ścieżek audio, które są dynamicznie przekazywane do głośników.

Dolby Atmos pozwala twórcom na umieszczenie każdego dźwięku dokładnie tam, gdzie chcą. Zapewnia to jeszcze bardziej realistyczne i wciągające doświadczenia audio.

Dolby Atmos tworzy pięć równolegle pracujących kanałów, które w odpowiednim momencie wypełniają przestrzeń wszechogarniającym dźwiękiem. W ten sposób otrzymujemy wielowymiarową, otaczającą nas scenę dźwiękową – każdy szept i dźwięki eksplozji są niezwykle wyraźne i szczegółowe oraz nabierają głębi.

Poniżej znajdziecie kilka najlepszych soundbarów Denon z Dolby Atmos w najnowszej promocji z okazji Mistrzostw Świata.

  • Denon DHT-S517

DHT-S517 to soundbar z bezprzewodowym subwooferem, Dolby Atmos, HDMI eARC oraz Bluetooth, który przekształca każdy telewizor w domowe centrum rozrywki.

Ten elegancki soundbar z zaawansowanym układem przetworników i ze zintegrowanymi głośnikami Atmos w parze z potężnym subwooferem oferują porywający dźwięk 3D z efektami Dolby Atmos.

Wejścia HDMI eARC i optyczne pozwalają szybko podłączyć telewizor, Blu-ray lub inne urządzenia. Swoją ulubioną muzykę możemy łatwo przesyłać przez Bluetooth.

Więcej szczegółów

Cena: 1899 zł -> 1399 zł

 

  • Denon DHT-S217

Denon DHT-S217 to smukły soundbar wyposażony w dwa potężne, wbudowane subwoofery skierowane w dół oraz technologię dźwięku Dolby Atmos 3D. Doskonale tworzy wrażenia dźwięku przestrzennego bez oddzielnego subwoofera.

Pozwala odtwarzać dźwięk z aplikacji streamingowych wbudowanych w smart TV za pomocą 4K UHD HDMI (1 wejście / 1 wyjście z eARC) korzystając z dołączonego kabla HDMI. Pozwala też na strumieniowe przesyłanie danych przez Bluetooth.

Dzięki dwóm wbudowanym subwooferom skierowanym w dół, dwóm przetwornikom średniotonowym i głośnikom wysokotonowym możesz cieszyć się niesamowitymi wrażeniami podczas oglądania filmów i programów telewizyjnych z najwyższej jakości dźwiękiem Denon.

Więcej szczegółów

Cena: 1249 zł -> 999 zł 

 

  • Denon Home Sound Bar 550

Denon Home Sound Bar 550 oferuje immersyjny dźwięk przestrzenny ze wsparciem dla Dolby ATMOS i DTS:X, obsługuje AirPlay 2 i system HEOS.

Dzięki nowatorskiej konstrukcji w tym kompaktowym soundbarze (68 cm) udało się umieścić aż 6 wysokiej jakości przetworników (4 pełnozakresowe i 2 wysokotonowe) oraz 3 radiatory pasywne. W połączeniu z dekodowaniem ścieżek dźwiękowych Dolby Atmos i DTS:X oraz profesjonalnie dostrojonemu cyfrowemu przetwarzaniu zapewniają – jak twierdzi producent – “najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku”.

Denon Home Sound Bar 550 posiada pełną integrację z niemal wszystkimi wiodącymi serwisami muzycznymi: Spotify Free i Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer i wieloma innymi.

Dźwięk może być też przekazywany do soundbara przez Wi-Fi, Bluetooth i AirPlay 2. Wspierane są formaty wysokiej rozdzielczości, w tym pliki 192 kHz/24 bit FLAC, WAV, ALAC oraz DSD 2.8/5.6 MHz.

Więcej szczegółów

Cena: 2999 zł -> 2399 zł 

Pozostałe soundbary w promocji: 

Skąd brać treści Dolby Atmos? Zobacz tutaj.

***

Materiał powstał we współpracy z salonami Denon Store.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: