Pobierz specjalną tapetę z okazji 16. urodzin iPhone’a (tapeta dla Maca, iPada, iPhone’a i Apple Watcha)

Łukasz Bernaczyk   10 stycznia 2023

Wczoraj minęło dokładnie 16 lat od momentu, kiedy Steve Jobs wyszedł na scenę i zaprezentował rewolucyjne urządzenie – pierwszego iPhone’a. Z tej okazji mamy dla Was nie lada gratkę – tapetę inspirowaną oryginalną grafiką, którą Apple promowało premierę iPhone’a w 2007 r., i która była na scenie za plecami Jobsa.

Specjalna tapeta z okazji 16. urodzin iPhone’a

Tapetę udostępnił znany i lubiany grafik Basic Apple Guy. Napisał o niej w ten sposób:

Aby uczcić 16. rocznicę premiery iPhone’a, z dumą publikuję tapetę inspirowaną obrazem tak ściśle związanym z debiutem tego urządzenia. Jestem bardzo dumny z gotowego produktu i cieszę się, że mogę się nim z Wami podzielić w tę ważną rocznicę. Tapeta jest dostępna na Maca, iPada, Apple Watch i oczywiście iPhone’a.

Oryginalna grafika, która znalazła się na zaproszeniu na prezentację pierwszego iPhone’a i widniała na scenie na początku prezentacji, potem trafiła na stronę internetową Apple z dopiskiem nawiązującym do rozwoju telefonów komórkowych o treści “Pierwsze 30 lat było tylko początkiem. Witamy w 2007”.

Pobierz tapetę

Tapeta jest dostępna w wersji dla iPhone’a, iPada, Maca i Apple Watcha.

Pobierz dla Maca

Pobierz dla iPada

Pobierz dla iPada 12,9″

Pobierz dla iPhone’a

Pobierz dla Apple Watcha

Z miłości do Apple

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: