Pobierz tapety z nowych MacBooków Pro z M2 Pro /M2 Max

Łukasz Bernaczyk   26 stycznia 2023

Niedawno Apple zaprezentowało najnowszą odsłonę Maca mini z układem M2/M2 Pro oraz nowe MacBooki Pro 14″ i 16″ z układami M2 Pro oraz M2 Max. Nowym laptopom Apple towarzyszą jak zwykle nowe tapety pojawiające się na wszystkich oficjalnych grafikach, promujących te urządzenia i to właśnie te tapety znajdziecie w treści tego artykułu.

berrolia

Tapety z nowych MacBooków Pro M2 Pro / M2 Max

Zaprezentowane we wtorek nowe MacBooki Pro z ekranami o przekątnych 14 i 16 cali, wyposażone w układy M2 Pro oraz M2 Max to prawdziwe bestie jeżeli chodzi o wydajność i moc.

Bardziej szczegółowo o wszystkich nowościach które znalazły się w tych komputerach pisaliśmy tutaj.

Tymczasem poniżej mamy dla Was tapety z oficjalnych grafik promujących nowe MacBooki Pro. Tapety są dwie, każda w wariancie jasnym i ciemnym. Na grafikach Apple tapeta fioletowo-niebieska przypisana jest do MacBooka Pro w kolorze gwiezdnej szarości, natomiast tapeta niebiesko-zielona do MacBooka Pro w kolorze srebrnym.

MacBook Pro M2 Pro / M2 Max – silver

Pobierz

 

Pobierz

 

MacBook Pro M2 Pro / M2 Max – space grey

Pobierz

 

Pobierz

 

Źródło

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: