HIT! Mamy dla Was kod zniżkowy na najnowsze MacBooki Pro 14″/16″ z M2 Pro i M2 Max

Tomek Czech   11 lutego 2023

Wprowadzone do sprzedaży w styczniu MacBooki Pro 14″/16″ z najnowszymi chipami M2 Pro i M2 Max są piekielnie wydajne – testy pokazują wzrost szybkości nawet o 30% w porównaniu do poprzedników z M1 Pro i M1 Max.

Jeśli potrzebujesz mocnej, przenośnej maszyny do swoich zawodowych projektów (lub do przeglądania internetu – każdemu według potrzeb…), to najnowszy MacBook Pro jest właśnie dla Ciebie.

A my mamy dla Ciebie zniżkę na ten komputer! Dzięki uprzejmości autoryzowanego sprzedawcy Apple – Lantre, możesz go kupić taniej o nawet 2730 zł.

berrolia

MacBook Pro 14″/16″ (2023) z M2 Pro i M2 Max

Ultraszybkie M2 Pro i M2 Max to nowa generacja potężnych układów scalonych Apple, które windują architekturę układu scalonego M2 na wyższy poziom. Wykorzystują do tego CPU i GPU nowej generacji oparte na zunifikowanej pamięci o wysokiej przepustowości. Posiadają także zaawansowany silnik multimedialny, szybszy 16-rdzeniowy system Neural Engine oraz najnowszy koprocesor Secure Enclave znany z M2.

Chip M2 Pro to 40 miliardów tranzystorów (o 20% więcej niż w M1 Pro i dwa razy więcej niż w M2), do 32 GB zunifikowanej pamięci RAM o przepustowości 200 GB/s (2x więcej niż w M2), 12 rdzeni CPU i do 19 rdzeni GPU.

Nowe procesory są też niebywale energooszczędne. Gdy M2 Pro lub M2 Max pracuje ze szczytową wydajnością, jego CPU działa nawet o 20% szybciej, a GPU nawet o 30% szybciej niż w czipie M1 Pro lub M1 Max przy tych samych limitach poboru mocy. Nowy MacBook Pro ma wydajność z jednego wata większą niż jakikolwiek inny laptop, a jego bateria wystarcza na jeszcze dłużej – w modelu 16‑calowym jest najwydajniejszą w historii Maca.

MacBooki Pro 14″/16″ z M2 Pro i M2 Max są wyposażone w interfejs Wi‑Fi 6E do szybszej komunikacji bezprzewodowej. Mają też unowocześniony port HDMI 2.1, który pozwala podłączać monitory o rozdzielczości 8K przy nawet 60 Hz i monitory o rozdzielczości 4K przy nawet 240 Hz.

MacBook Pro 14″/16″ (2023) z M2 Pro i M2 Max – kod zniżkowy

Dzięki uprzejmości Lantre, jednego z najciekawszych nowych graczy na rynku autoryzowanych sprzedawców sprzętu Apple w Polsce, mamy dla Was kod zniżkowy na najnowsze MacBooki Pro z M2 Pro i M2 Max.

Kod “thinkappleMBP7” obowiązuje na wszystkie modele najnowszych MBP, które znajdziecie na lantre.pl – od podstawowych wersji modeli 14- i 16-calowych z M2 Pro, po najbardziej zaawansowane konfiguracje z M2 Max.

Kod obniża cenę o 7%, co oznacza zniżkę od 840 zł do nawet 2730 zł! To świetna okazja, biorąc pod uwagę, że to najnowsze modele, które swoją premierę miały niecałe trzy tygodnie temu. Do tego wszystkie najpopularniejsze konfiguracje są w Lantre dostępne od ręki.

Udanych zakupów!

 

Zobacz też: Apple “CTO” – co to jest i dlaczego to jest ważne?

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: