Raport: iPhone 15 Pro będzie dostępny w nowym kolorze (zobacz rendery)

Tomek Czech   23 lutego 2023

W zeszłym tygodniu 9to5Mac opublikowało rendery iPhone’a 15 Pro stworzone na podstawie oficjalnych schematów CAD. Dzisiaj serwis donosi, że najnowszy flagowiec Apple będzie dostępny w nowym kolorze – bardzo ciemnej czerwieni.

berrolia

iPhone 15 Pro i 15 Pro Max w nowym kolorze

Źródła 9to5Mac podają, że w tym roku nowe iPhone’y w wersji “pro”, czyli iPhone 15 Pro i 15 Pro Max, będą dostępne w kolorze oznaczonym na palecie HEX jako #410D0D. Informatorzy podają, że ma to być bardzo ciemny czerwony, choć kolor #410D0D oficjalnie nazwany jest “ciemna sienna” – podchodzi pod brąz czy ciemne bordo.

Współpracujący z 9to5Mac grafic Ian Zelbo przygotował render iPhone’a 15 Pro w nowym kolorze.

Oczywiście powinniśmy go traktować wyłącznie poglądowo, ostatecznie odcień może być nieco inny. Pamiętajmy, że w tym roku Apple będzie musiało zmierzyć się z malowaniem nowego materiału – tytanu, z którego ma być wykonana obudowa dwóch iPhone’ów 15 w wersji “pro”.

Swój render przygotował już też The Apple Hub oraz MacRumors.


Fot. MacRumors

Fot. MacRumors

Informatorzy 9to5Mac podają też, że dla dwóch tańszych wersji – iPhone’a 15 i 15 Plus, Apple również szykuje nowe kolory i testuje między innymi jasny błękit (#0db1e2) oraz różowy (#ce3b6c).

Premiera czterech modeli iPhone’a 15 spodziewana jest jesienią.

Wszystko, co do tej pory wiadomo o tegorocznych smartfonach z Cupertino znajdziesz tutaj.

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: