iPhone 6 w Polsce: iMad i MacPasja już sprzedają

Tomek Czech   22 września 2014

iPhone 6 iMad

Nadal nie znamy oficjalnej daty premiery iPhone’a 6/6 Plus w Polsce (3 października jest coraz mniej prawdopodobny, coraz bardziej natomiast – druga połowa października), nie znaczy to jednak, że najnowszych smartfonów Apple’a nie możemy w Polsce kupić w ogóle. Jeśli nie chcecie iPhone’a z Allegro, “szóstkę” możecie już kupić na przykład w iMadzie lub MacPasji.

W internetowym sklepie iMadu znajdziemy dwa modele: iPhone 6 64 GB oraz iPhone 6 128 GB, oba w kolorze gwiezdnej szarości.

Ceny co prawda nie są “okazyjne”, ale jeśli ktoś chce mieć najnowszego iPhone’a jeszcze przed oficjalna premierą, będzie musiał zapłacić:

  • 4299 zł za iPhone 6 64 GB
  • 4999 zł za iPhone 6 128 GB

Już w sobotę sprzedaż iPhone’a 6 rozpoczął też toruński salon MacPasja.

iphone-6-macpasja

W ofercie znalazł się jeden model – iPhone 6 16 GB (space gray) – w cenie 3800 zł. Jeszcze dzisiaj kilka sztuk tego samego modelu ma być dostępnych w internetowym sklepie MacPasji.

Dla przypomnienia, podajemy prawdopodobne przyszłe ceny nowych iPhone’ów w Polsce:

iPhone 6

– 16 GB: 2949 zł
– 64 GB: 3399 zł
– 128 GB: 3849 zł

iPhone 6 Plus

– 16 GB: 3399 zł
– 64 GB: 3849 zł
– 128 GB: 4299 zł

Według nieoficjalnych informacji, premiera iPhone’a 6/6 Plus w Polsce ma odbyć się w drugiej połowie października. Możemy się spodziewać, że dostępność nowych modeli będzie na początku bardzo ograniczona.

Jeśli jednak nie podobają się Wam iPhone’y z dużymi wyświetlaczami, już teraz możecie kupić starsze modele (4S/5s/5c) w promocyjnych cenach.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić polskiej premiery iPhone’a 6/6 Plus.

Czytaj też:

Źródło: iMad, MacPasja

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: