iPhone 6 z zakrzywionym ekranem? To niestety nie żart

Tomek Czech   23 września 2014

Wygięty iPhone 6

Świat pokochał większe i cieńsze iPhone’y, ale okazuje się, że wydłużanie i odchudzanie smartfonów może mieć też przykre konsekwencje: sieć zalała fala zdjęć wykrzywionych iPhone’ów 6/6+, które najczęściej deformowały się podobno w kieszeniach spodni. Pół biedy, gdyby działo się to jedynie w kieszeni tylnej (kto trzyma smartfona na d…?). Według niektórych relacji, nowe iPhone’y wykrzywiały się również jednak wtedy, gdy były noszone w przedniej kieszeni.

berrolia

Może to problem dotyczący niewielkiej ilości telefonów (iPhone’y 5 i 5s też się potrafiły wykrzywić), może to po prostu czarny marketing. Faktem jest jednak, że nowe iPhone’y są cieńsze i dłuższe, przez co z pewnością bardziej podatne na tego typu urazy. Uważajcie (zwłaszcza z iPhonem 6 Plus), bo naprawa nie jest tania.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też:

Źródło: MacRumors

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: