Mamy go! Apple Watch już w rękach redakcji Think Apple

Tomek Czech   24 kwietnia 2015

apple-watch-berlin

Wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Kilka minut po godz. 9 redakcja Think Apple weszła w posiadanie pięknego Apple Watch Sport w kolorze gwiezdnej szarości. Według wszystkich znaków na niebie i ziemi byliśmy pierwszymi Polakami, którzy kupili Apple Watch! Zegarek kupiliśmy w The Corner w Berlinie. Butik ten ma (miał?) dzisiaj Apple Watch w wolnej sprzedaży (pierwsi kolejkowicze pojawili się już wczoraj), na nas na szczęście czekała rezerwacja, którą udało się zrobić dzięki pomocy zaprzyjaźnionych czytelników z Berlina.

berrolia

Najbliższe godziny i dni upłyną nam na intensywnych testach zegarka. Niebawem postaramy się podzielić pierwszymi wrażeniami (aktualizacja: Nasze pierwsze wrażenia), w następnym tygodniu możecie spodziewać się pierwszej bardziej szczegółowej recenzji.

W międzyczasie na pewno znajdziecie zdjęcia i filmy na naszym Twitterze, Facebooku i Instagramie.

PS Szczerze zdziwiła nas wczorajsza burza na applowskich blogach, które “odkryły”, że Apple Watch będzie dzisiaj w wolnej sprzedaży w kilku butikach. Przecież Apple oficjalnie ogłosiło to już 9 marca.

Więcej o Apple Watch:

Podłącz się do Think Apple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: