4-calowy iPhone 6c jednak już na początku 2016 r.?

Marek Twejn   3 grudnia 2015

iphone_5s_5c

Z każdym dniem pojawią się nowe plotki na temat nowego modelu 4-calowego iPhone’a (6c?). O ile jest już dość prawdopodobne, że Apple rzeczywiście wprowadzi na rynek taki telefon, o tyle coraz bardziej realna jest premiera nowego urządzenia jeszcze w pierwszej połowie 2016 r. Zdaniem wiarygodnego zazwyczaj analityka Ming-Chi Kuo, nowy, 4-calowy iPhone pojawi się “na początku 2016 r.”.

berrolia

Według Kuo, z wyglądu będzie on przypominał odświeżonego iPhone’a 5s, będzie miał metalową obudowę dostępną w co najmniej dwóch-trzech wersjach kolorystycznych oraz wyposażony będzie w procesor A9, NFC dla Apple Pay i kamery identyczne jak w modelu 5s.

Doniesienia te niemal całkowicie pokrywają się z informacjami, które wczoraj podała chińska strona TechWeb. Według niej, nowy, 4-calowy iPhone wyposażony w Touch ID mógłby zadebiutować już w lutym. Zarówno Kuo, jak i TechWeb szacują, że cena takiego modelu wahałaby się między 400 a 500 dol.

O tym, że Apple jest już gotowe do rozpoczęcia masowej produkcji nowego, tańszego modelu iPhone’a informowała również niedawno Macotakara. Według tej japońskiej strony, nowy iPhone ma być ulepszoną wersją iPhone’a 5s i będzie wyposażony w procesor A8, kamerę Face Time HD, moduł Wi-Fi 802.11ac oraz Bluetooth 4.1.

Sprawdź też wszystkie dotychczasowe plotki na temat iPhone’a 7

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Przeczytaj też:

Źródło: MacRumors

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: