Trwają zapisy na iPhone’a 7 u operatorów komórkowych i dystrybutorów sprzętu Apple

Tomek Czech   19 września 2016

iphone-7-orange

Oficjalna sprzedaż iPhone’a 7 wystartuje w Polsce już w piątek. Polski Apple Online Store nie prowadzi przedsprzedaży, ale preordery możemy zrobić u wielu dystrybutorów sprzętu Apple oraz w sieciach komórkowych.

berrolia

Dystrybutorzy

W Cortlandzie możemy zarezerwować wybrany model nowego iPhone’a, ale dystrybutor zaznacza, że “rezerwacja nie gwarantuje dostępności w wybranym terminie”. Zaznacza też, że dostępność modeli w kolorze onyksu i wszystkich modeli iPhone’a 7 Plus będzie bardzo ograniczona.

Przedsprzedaż prowadzi również iDream. Zaznacza jednak, że rezerwacja jest jedynie zgłoszeniem chęci zakupu. Nie wymaga ona przedpłaty, a klient w każdej chwili może zrezygnować z zamówienia. O terminie realizacji będzie decydować kolejność zgłoszeń oraz dostępność towaru.

W iSpocie sprzedaż rozpocznie się również w piętek, ale dystrybutor nie prowadzi przedsprzedaży. Na razie uruchomił jedynie specjalny newsletter, po zapisaniu się do którego otrzymamy więcej szczegółów na temat sprzedaży iPhone’a 7 jak tylko będą one dostępne.

Ceny w Cortlandzie oraz iDream są dokładnie takie, jak oficjalne ceny iPhone’a 7 w internetowym sklepie Apple, czyli:

iPhone 7

  • 32 GB: 3349 zł
  • 128 GB: 3879 zł
  • 256 GB: 4399 zł

iPhone 7 Plus

  • 32 GB: 3949 zł
  • 128 GB: 4479 zł
  • 256 GB: 4999 zł

iSpot nie podał jeszcze cen, ale możemy się spodziewać, że będą takie same.

iPhone’a 7 można rezerwować też m.in. w Saturnie, Media Martkcie czy RTV EURO AGD (z odbiorem w sklepie lub dostawą do domu), ale sprzedawcy nie podają na razie konkretnej daty dostępności nowego modelu.

Operatorzy komórkowi

W przedsprzedaży w Orange możemy zarezerwować iPhone’a 7 w wersji 32 GB od 699 zł dla nowych klientów i przenoszących numer (opłata miesięczna 210 zł) lub nawet za darmo dla przedłużających umowę, ale opłata miesięczna wynosi wtedy 240 zł.

W T-Mobile zamawiać można iPhone’a 7 w wersji 32 GB (od 1849 zł, cena zależy od wybranej taryfy) lub 128 GB (od 2319 zł), które są dostępne we wprowadzonych niedawno taryfach T1, T2 i T3.

Dzisiaj T-Mobile poinformowało, że klienci, którzy podpisali umowę z operatorem (funkcjonującym wtedy pod nazwą Era) dokładnie 16 września 1996 r., i którzy są z firmą nieprzerwanie od 20 lat, dostaną iPhone’a 7 w prezencie. Dotyczy to 53 osób.

Play uruchomił na razie specjalną stronę, na której zainteresowani iPhonem 7 mogą zostawić swój numer – jak tylko telefon będzie dostępny, operator obiecuje zadzwonić i przekazać szczegóły dotyczące cen i dać możliwość zakupu iPhone’a od razu.

Play twierdzi, że w jego ofercie znajdą się wszystkie kolory, warianty i wersje pamięci iPhone’a 7.

Dzisiaj Telepolis podał cennik iPhone’a 7 w Play: najtańszy model (iPhone 7, 32 GB) dostaniemy za 1 zł w abonamencie za 225 zł miesięcznie (więcej szczegółów).

iPhone 7 – pierwsze wrażenia

Posłuchaj kolejnego odcinka naszego podcastu, w którym opowiadamy o wrażeniach po kilku dniach spędzonych z iPhonem 7 (możesz słuchać na SoundCloud lub w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej na iOS, Mac lub Apple TV – szukaj “ThinkApple Podcast”).

Thinkapple_logos

Więcej o iPhonie 7:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: