Trwają zapisy na iPhone’a 7 u operatorów komórkowych i dystrybutorów sprzętu Apple

by Kuba on 19 września 2016

iphone-7-orange

Oficjalna sprzedaż iPhone’a 7 wystartuje w Polsce już w piątek. Polski Apple Online Store nie prowadzi przedsprzedaży, ale preordery możemy zrobić u wielu dystrybutorów sprzętu Apple oraz w sieciach komórkowych.

berrolia

Dystrybutorzy

W Cortlandzie możemy zarezerwować wybrany model nowego iPhone’a, ale dystrybutor zaznacza, że “rezerwacja nie gwarantuje dostępności w wybranym terminie”. Zaznacza też, że dostępność modeli w kolorze onyksu i wszystkich modeli iPhone’a 7 Plus będzie bardzo ograniczona.

Przedsprzedaż prowadzi również iDream. Zaznacza jednak, że rezerwacja jest jedynie zgłoszeniem chęci zakupu. Nie wymaga ona przedpłaty, a klient w każdej chwili może zrezygnować z zamówienia. O terminie realizacji będzie decydować kolejność zgłoszeń oraz dostępność towaru.

W iSpocie sprzedaż rozpocznie się również w piętek, ale dystrybutor nie prowadzi przedsprzedaży. Na razie uruchomił jedynie specjalny newsletter, po zapisaniu się do którego otrzymamy więcej szczegółów na temat sprzedaży iPhone’a 7 jak tylko będą one dostępne.

Ceny w Cortlandzie oraz iDream są dokładnie takie, jak oficjalne ceny iPhone’a 7 w internetowym sklepie Apple, czyli:

iPhone 7

  • 32 GB: 3349 zł
  • 128 GB: 3879 zł
  • 256 GB: 4399 zł

iPhone 7 Plus

  • 32 GB: 3949 zł
  • 128 GB: 4479 zł
  • 256 GB: 4999 zł

iSpot nie podał jeszcze cen, ale możemy się spodziewać, że będą takie same.

iPhone’a 7 można rezerwować też m.in. w Saturnie, Media Martkcie czy RTV EURO AGD (z odbiorem w sklepie lub dostawą do domu), ale sprzedawcy nie podają na razie konkretnej daty dostępności nowego modelu.

Operatorzy komórkowi

W przedsprzedaży w Orange możemy zarezerwować iPhone’a 7 w wersji 32 GB od 699 zł dla nowych klientów i przenoszących numer (opłata miesięczna 210 zł) lub nawet za darmo dla przedłużających umowę, ale opłata miesięczna wynosi wtedy 240 zł.

W T-Mobile zamawiać można iPhone’a 7 w wersji 32 GB (od 1849 zł, cena zależy od wybranej taryfy) lub 128 GB (od 2319 zł), które są dostępne we wprowadzonych niedawno taryfach T1, T2 i T3.

Dzisiaj T-Mobile poinformowało, że klienci, którzy podpisali umowę z operatorem (funkcjonującym wtedy pod nazwą Era) dokładnie 16 września 1996 r., i którzy są z firmą nieprzerwanie od 20 lat, dostaną iPhone’a 7 w prezencie. Dotyczy to 53 osób.

Play uruchomił na razie specjalną stronę, na której zainteresowani iPhonem 7 mogą zostawić swój numer – jak tylko telefon będzie dostępny, operator obiecuje zadzwonić i przekazać szczegóły dotyczące cen i dać możliwość zakupu iPhone’a od razu.

Play twierdzi, że w jego ofercie znajdą się wszystkie kolory, warianty i wersje pamięci iPhone’a 7.

Dzisiaj Telepolis podał cennik iPhone’a 7 w Play: najtańszy model (iPhone 7, 32 GB) dostaniemy za 1 zł w abonamencie za 225 zł miesięcznie (więcej szczegółów).

iPhone 7 – pierwsze wrażenia

Posłuchaj kolejnego odcinka naszego podcastu, w którym opowiadamy o wrażeniach po kilku dniach spędzonych z iPhonem 7 (możesz słuchać na SoundCloud lub w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej na iOS, Mac lub Apple TV – szukaj “ThinkApple Podcast”).

Thinkapple_logos

Więcej o iPhonie 7:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: