Test prędkości: iPhone 7 dwa razy szybszy od Galaxy Note 7

Tomek Czech   19 września 2016

iphone-7-vs-galaxy-note-7

Okazuje się, że nie wszystkie Galaxy Note 7 wybuchły – na jednym z ocalałych egzemplarzy David Rahimi z kanału PhoneBuff wykonał test szybkości, porównując go do iPhone’a 7. Jeśli pamiętacie poprzedni test, w którym Note 7 został zdeklasowany przez zeszłorocznego iPhone’a 6s, to nie musicie oglądać poniższego wideo żeby wiedzieć, że tegoroczny iPhone – z superszybkim procesorem A10 Fusion – nie dał Samsungowi żadnych szans. Nie musicie, ale możecie – choćby po to, żeby sprawdzić, z jak dużą przewagą go pokonał.

berrolia

W testach wykonywanych przez PhoneBuff iPhone 6s nie został jeszcze pokonany przez żaden inny topowy smartfon konkurencji – wygrał m.in. z Galaxy S7, Note 5, OnePlus 3, LG G5, Nexus 6P i Moto Z. Teraz miano najszybszego smartfona na rynku przejął iPhone 7.

TEST SZYBKOŚCI: iPhone 7 vs. Samsung Galaxy Note 7

Przeczytaj: Czy Apple ma Polskę w dupie i dlaczego tak głęboko?

Posłuchaj też kolejnego odcinka naszego podcastu, w którym opowiadamy o wrażeniach po kilku dniach spędzonych z iPhonem 7 (możesz słuchać na SoundCloud lub w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej na iOS, Mac lub Apple TV – szukaj “ThinkApple Podcast”).

Thinkapple_logos

Więcej o iPhonie 7:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji na temat iPhone’a 7.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: