Oficjalnie: Apple Watch Nike+ w Polsce od 28 października; paski nie będą sprzedawane oddzielnie

Marek Twejn   24 października 2016

watch-select-nike-header-hero-201609

Apple potwierdziło dzisiaj oficjalnie, że Apple Watch Nike+ trafi do sprzedaży w pierwszej grupie 41 państwa, w tym w Polsce, w najbliższy piątek, 28 października, dzień po konferencji Apple. Niestety potwierdziło się to, co podejrzewaliśmy od dnia prezentacji nowych zegarków: specjalne paski do modelu Nike+ nie będą sprzedawane oddzielnie.

berrolia

Apple Wacth Nike+ można zamawiać w polskim Apple Onlien Store od połowy października. Przewidywany czas dostawy to obecnie “3-4 tygodnie”.

Cena modelu Nike+ jest dokładnie taka sama, jak każdego innego modelu Series 2 w aluminiowej obudowie: za wersję 38 mm musimy zapłacić 1849 zł, a za wersję 42 mm – 1999 zł.

Od pozostałych modeli Series 2 wersja Nike+ różni się dodatkowymi tarczami i komendami Siri, preinstalowaną aplikacją Nike+ Run Club oraz specjalnym paskiem („lżejszy i bardziej przewiewny dzięki designowi z wytłoczonych otworów”).

Apple Watch Series 2 – pierwsze wrażenia

thinkapple-300x300-dragonfly

Więcej o Apple Watch:

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple PodcastWielki update Maców, iPhone 7 jet black i pierwsze testy Apple Watch Series 2:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Apple

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: