AirPodsy trafiają do sprzedaży, również w Polsce

Tomek Czech   13 grudnia 2016

airpods-dostepne-w-polsce

Telenowele pt. “Premiera AirPodsów” dobiegła wreszcie końca – słuchawki są już dostępne w internetowym sklepie Apple, także w Polsce. Ich cena to 799 zł. Przewidywana data dostawy w tym momencie to 20 grudnia.

berrolia

Udało mi się już zamówić AirPodsy, więc prawdopodobnie podzielę się z Wami moimi pierwszymi wrażeniami jeszcze przed świętami. Recenzji spodziewajcie się na początku stycznia.

Premiera słuchawek miała odbyć się pod koniec października, ale Apple wielokrotnie ją przesuwało. Według nieoficjalnych informacji, powodem opóźnienia miały być problemy z produkcją masową lub synchronizacją dźwięku w obu słuchawkach.

Tymczasem AirPodsy zdążyły już trafić na ogłoszoną przez Times listę “25 największych wynalazków 2016 r.”.

Berrolia – elegancki, solidny, funkcjonalny uchwyt samochodowy (recenzja)

thinkapple-300x300-dragonfly

Przeczytaj, jak Apple opisuje swój wynalazek:

AirPods – niespotykana kombinacja absolutnej prostoty i wyrafinowanej technologii. Biała magia.

AirPods kojarzysz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują automatycznie, od razu połączone z odtwarzaczem. Korzystanie z nich jest równie proste.

Wszystkie swoje niesamowite możliwości AirPods zawdzięczają zaprojektowanemu przez Apple procesorowi W1. To dzięki niemu łączność bezprzewodowa jest tak stabilna i szybka, a połączenia niezawodne i wolne od zakłóceń. Czip W1 znakomicie zarządza też wydajnością baterii, pozwalając na słuchanie muzyki przez 5 godzin bez doładowywania.

Wiedzą, kiedy rozmawiasz…

Specjalny przyspieszeniomierz współpracujący z parą mikrofonów kształtujących wiązkę dźwiękową wykrywa, kiedy mówisz. Szum otoczenia jest wtedy eliminowany, a mikrofony koncentrują się na Twoim głosie.

I kiedy słuchasz…

Czujniki optyczne i przyspieszeniomierze współpracują z procesorem W1, automatycznie sterując dźwiękiem i mikrofonem tak, że w każdej chwili możesz używać obu lub tylko jednej słuchawki. Te same elementy uruchamiają odtwarzanie, gdy słuchawki znajdą się w uszach.

AirPods działają przez 5 godzin bez doładowywania, co jest rekordowym osiągnięciem.3 A dzięki kolejnym ładowaniom z etui czas działania jest dłuższy niż 24 godziny, więc na pewno nie zabraknie im energii wcześniej niż Tobie.4 Chcesz je szybko podładować? Zaledwie kwadrans w etui wystarczy na 3 godziny słuchania.5 A żeby sprawdzić poziom naładowania baterii, po prostu zbliż AirPods do iPhone’a.

Każdy akord i każdy akustyczny detal. Niezależnie czy słuchasz muzyki, oglądasz film, czy robisz coś jeszcze innego, AirPods zawsze przenoszą bogaty, wysokiej jakości dźwięk w formacie AAC. A dwa mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną eliminują szum otoczenia, dzięki czemu doskonale Cię słychać, gdy rozmawiasz przez telefon.

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: