AirPodsy od poniedziałku w sprzedaży w Apple Storach i u autoryzowanych resellerów

Tomek Czech   16 grudnia 2016

airpods-pudelko

We wtorek AirPodsy pojawiły się w sprzedaży online, ale pierwsza partia, która będzie dostarczona do klientów jeszcze przed świętami szybko się wyprzedała. Jeśli zamówimy słuchawki dzisiaj, będziemy musieli czekać na nie do końca stycznia. Okazuje się jednak, że AirPodsy będzie można kupić przed świętami w inny sposób – w poniedziałek mają trafić one do Apple Storów i salonów Apple Authorized Resellers.

Takie informacje podali anonimowi informatorzy MacRumors. Według nich, tak jak online, dostępność AirPodsów w sklepach będzie również bardzo ograniczona.

Próbujemy ustalić, czy słuchawki będzie można kupić już od poniedziałku także w salonach największych polskich resellerów.

AirPodsy kosztują 799 zł. Wczoraj Apple poinformowało, że jeśli zgubimy jedną słuchawkę lub pudełko, to będziemy je mogli dokupić za 69 dol. Wymiana baterii będzie bezpłatna w ramach gwarancji, po tym okresie lub w przypadkach nieobjętych gwarancją za wymianę zapłacimy 49 dol.

300x300-oslo

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: