Plotka: iOS 10.3 z “trybem kinowym” (nocnym?), premiera pierwszej bety 10 stycznia

Tomek Czech   31 grudnia 2016

iOS-10-Mail

Sonny Dickson, znany z publikowania przecieków na temat przyszłych produktów Apple, twierdzi, że iOS 10.3 będzie zawierać “tryb kinowy” uruchamiany za pomocą ikony w kształcie popcornu, która zostanie umieszczona się w centrum sterowania. Premiera pierwszej bety ma być zaplanowana na 10 stycznia.

berrolia

“Tryb kinowy” może trybem nocnym (czarne tło interfejsu), którego ślady znaleziono już w iOS 10. Ale może być też rzeczywiście po prostu trybem kinowym, polegającym na przykład na przyciemnieniu ekranu, wyciszeniu dźwięków i zablokowaniu połączeń przychodzących, dzięki czemu moglibyśmy używać telefonu (m.in. wiadomości, internet) na sali kinowej czy w teatrze, nie przeszkadzając innym.

9to5Mac podejrzewa, że źródłem przecieku może być jedna z sieci komórkowych, które często jako pierwsze otrzymują nowe wersje iOS do testów.

Dickson twierdzi, że przeciek pochodzi od osoby, która w przeszłości była już źródłem sprawdzonych informacji. iOS 10.3 ma być roboczy nazywany “Erie”.

300x300-oslo

KONKURS: wygraj niezwykły uchwyt samochodowy Berrolia i powerbank Green Cell 18000 mAh!

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: 9to5Mac
Grafika: iHelp BR

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: