iPhone 8 z Touch Barem, USB-C i szybkim ładowaniem – koncept

Tomek Czech   1 stycznia 2017

Zastosowanie Touch Bara w smartfonie od Apple nie ma większego sensu przede wszystkim dlatego, że iPhone to w zasadzie jeden wielki ekran dotykowy. Ale projektant z kanału Apple Designer zadał sobie pytanie: “a co, jeśli iPhone miałby dodatkowy wyświetlacz?” i stworzył wizualizację takiego rozwiązania.

Według jego pomysłu, Touch Bar w iPhonie 8 służyłby m.in. do wyświetlania emotikonów czy podpowiedzi wyrazów w czasie pisania wiadomości, informacji związanych z płatnościami podczas używania Apple Pay, konwersacji z Siri czy informacj o połączeniach przychodzących. W Touch Bar byłby też wbudowany skaner linii papilarnych – Touch ID.

Ale to nie wszystko – iPhone 8 będzie zdaniem projektanta wyposażony w port USB-C/Thunderbolt 3, umożliwiające szybszy transfer danych i szybsze ładowanie. Będzie go też można ładować bezprzewodowo.

Wszystko o iPhonie 7s/8:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Apple Designer

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: