Pierwszy model iPhone’a 10 lat później – galeria

Mateusz Majewski   10 stycznia 2017

Równo dekadę temu swoją prezentacje miał telefon, który dzisiaj traktuję jak eksponat. Dla wielu iPhone to najważniejsze urządzenie w ich życiu. Dla Apple jest on z pewnością najważniejszym produktem, bez którego nie udałoby im się osiągnąć takiego sukcesu. Moim pierwszym iPhonem nie był jednak model z 2007 r., bo w momencie jego prezentacji prawdopodobniej bardziej interesowały mnie jeszcze bajki i kreskówki.

berrolia

Jednak już rok później w prezencie dostałem iPhone’a 3G. Przy całym szacunku dla 3G, marzyłem by zdobyć pierwszą wersję iPhone’a. I tak oto pół roku temu udało mi się kupić używany egzemplarz z pamięcią 8 GB. Do pełni szczęścia brakowało mi jednak pierwszej wersji systemu operacyjnego i po dwóch wieczorach spędzonych z iPhonem udało mi się wgrać wersję 1.0, a w zasadzie iPhone OS 1.

Dziesięć lat po premierze spoglądam na pierwszego iPhone’a z nostalgią i nadal cieszy mnie fakt jego posiadania. Jak mój egzemplarz prezentuje się po dekadzie i jak wygląda w porównaniu z iPhonem 7?

Zapraszam do obejrzenia galerii.

Zobacz legendarną prezentację pierwszego iPhone’a.

Przeczytaj też: 10 lat iPhone’a. Tim Cook: „Najlepsze dopiero przed nami”

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast: Wszystkie nowości od Apple, których spodziewamy się w 2017 r.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Zdjęcia: Mateusz Majewski

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Inżynier Informatyki. Fotografuję, żegluję, programuję. Zdjęcia: instagram.com/mateuszmajewskicom

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: