Apple udostępnia finalne wersje macOS Sierra 10.12.3, watchOS 3.1.3 i tvOS 10.1.1

Tomek Czech   23 stycznia 2017

Oprócz finalnej wersji iOS 10.2.1, Apple udostępniło też dzisiaj aktualizacje wszystkich pozostałych systemów – macOS Sierra dla Maców, watchOS dla Apple Watcha i tvOS dla Apple TV czwartej generacji.

berrolia

Zarówno watchOS 3.1.3, jaki i tvOS 10.1.1 zawierają jedynie poprawki błędów i drobne ulepszenia. macOS Sierra 10.12.3 prawdopodobnie naprawia błąd w Safari, który mógł powodować szybsze rozładowywanie się baterii (Apple oficjalnie o tym nie wspomina, ale według Consumer Reports poprawka błędu znalazła się w jednej z ostatnich wersji beta Sierry).

10.12.3 naprawia też błędy związane z grafiką w MacBookach Pro z Touch Barem i rozwiązuje problemy z wyszukiwaniem i eksportem plików PDF.

Aktualizację macOS Sierra 10.12.3 znajdziecie w Mac App Store -> Uaktualnienia.

Żeby zaktualizować zegarek do watchOS 3.1.3 należy wejść na iPhonie w aplikację Watch -> Ogólne -> Uaktualnienia i naciśnij „Pobierz i zainstaluj”. Apple Watch musi znajdować się w zasięgu iPhone’a, być naładowany w co najmniej 50% i podłączony do ładowarki.

Apple TV 4 zaktualizujemy do wersji tvOS 10.1.1 wybierając kolejno: Ustawienia -> System -> Uaktualnienia -> Uaktualnij oprogramowanie.

Przeczytaj też: 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: