Apple udostępnia finalne wersje macOS Sierra 10.12.3, watchOS 3.1.3 i tvOS 10.1.1

by Kuba on 23 stycznia 2017

Oprócz finalnej wersji iOS 10.2.1, Apple udostępniło też dzisiaj aktualizacje wszystkich pozostałych systemów – macOS Sierra dla Maców, watchOS dla Apple Watcha i tvOS dla Apple TV czwartej generacji.

berrolia

Zarówno watchOS 3.1.3, jaki i tvOS 10.1.1 zawierają jedynie poprawki błędów i drobne ulepszenia. macOS Sierra 10.12.3 prawdopodobnie naprawia błąd w Safari, który mógł powodować szybsze rozładowywanie się baterii (Apple oficjalnie o tym nie wspomina, ale według Consumer Reports poprawka błędu znalazła się w jednej z ostatnich wersji beta Sierry).

10.12.3 naprawia też błędy związane z grafiką w MacBookach Pro z Touch Barem i rozwiązuje problemy z wyszukiwaniem i eksportem plików PDF.

Aktualizację macOS Sierra 10.12.3 znajdziecie w Mac App Store -> Uaktualnienia.

Żeby zaktualizować zegarek do watchOS 3.1.3 należy wejść na iPhonie w aplikację Watch -> Ogólne -> Uaktualnienia i naciśnij „Pobierz i zainstaluj”. Apple Watch musi znajdować się w zasięgu iPhone’a, być naładowany w co najmniej 50% i podłączony do ładowarki.

Apple TV 4 zaktualizujemy do wersji tvOS 10.1.1 wybierając kolejno: Ustawienia -> System -> Uaktualnienia -> Uaktualnij oprogramowanie.

Przeczytaj też: 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: