Bezramkowy iPhone 8 z iOS 11 – projekt

Tomek Czech   12 lutego 2017

Projektant i deweloper Moe Slah stworzył jedną z najciekawszych dotąd wizualizacji iPhone’a 8 z 5,8-calowym ekranem OLED i bez przycisku Home. Slah skupił się na wyświetlaczu, a właściwie na tym, jak mogłyby wyglądać na nim niektóre elementy interfejsu kolejnej wersji iOS, czyli iOS 11.

berrolia

Slah przeprojektował więc ekran blokady, centrum sterowania oraz interfejs powiadomień, Siri i połączeń przychodzących. Projektant chciałby też, żebyśmy z centrum sterowania mieli dostęp do pełnych list utworów, a nie tylko do obecnie odtwarzanego kawałka.

Wszystko rozgrywa się oczywiście na czarnym tle, bo – jak wiemy – ekran OLED zużywa mniej energii od wyświetlacza LCD przede wszystkim wtedy, kiedy wyświetla ciemne barwy.

Premiera iPhone’a 7s, 7s Plus oraz iPhone’a 8/X spodziewana jest we wrześniu. Najprawdopodobniej wtedy Apple udostępni też iOS 11, ale zaprezentuje go wcześniej – podczas czerwcowej WWDC 2017.

Zobacz inne koncepty:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Moe Slah (Youtube)

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: