iPhone 8/X z 3 GB RAM, w wersji 64 GB i 256 GB, bez zakrzywionego ekranu, cena $1k – raport

Tomek Czech   21 lutego 2017

Z najnowszego raportu firmy TrendForce wynika, że iPhone 8/X będzie wyposażony w 3 GB RAM i dostępny w dwóch wersjach – 64 GB oraz 256 GB. Według analityków, nie będzie posiadał zakrzywionego ekranu, bo nie zdał on przeprowadzonych przez Apple testów odporności (zwłaszcza na upadki) oraz ze względu na trudności w jego produkcji.

berrolia

TrendForce potwierdza wcześniejsze informacje na temat nowego iPhone’a: zostanie wyposażony w ekran AMOLED 5,8-cala, przednią kamerę 3D z systemem rozpoznawania twarzy i nie będzie miał przycisku Home. Jako całość telefon będzie wielkości obecnego modelu 4,7″ (co przedstawia powyższa grafika).

Analitycy potwierdzają też doniesienia, że iPhone 8/X będzie kosztował ponad tysiąc dolarów. Być może jednak Apple będzie się starało, żeby model 64 GB nie przekroczył tej (również psychologicznej) granicy i był sprzedawany za 999 dol.

Premiera trzech nowych iPhone’ów – 7s, 7s Plus oraz 8/X – spodziewana jest we wrześniu.

Więcej o iPhonie 8/X:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: 9to5Mac

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: