Album “Designed by Apple in California” dostępny w Polsce za 899 zł – 1299 zł

Tomek Czech   22 marca 2017

Wydany przez Apple w listopadzie album “Designed by Apple in California”, dokumentujący 20 lat historii dizajnu produktów z Cupertino, jest od wczoraj dostępny w Polsce.

Publikacja składa się z 450 fotografii przedstawiających produkty Apple – od iMaca z 1998 r. do Apple Pencil z roku 2015. W książce znalazły się również opisy materiałów i technik używanych przez projektantów z Cupertino. Wprowadzenie napisał Jony Ive.

berrolia

Ta kronika opowiadana obrazem, obejmująca czasy od iMaca po Apple Pencil, zawiera także opisy innowacyjnych materiałów i technik, a jej autorom udało się uchwycić każdy detal — wiernie i spójnie pod względem artystycznym. Przez ponad osiem lat tworzyliśmy ją z taką samą pieczołowitością i dbałością o szczegóły, jak przedstawione w nim produkty.

Album ma twardą oprawę, jest wydrukowany z ośmiokolorowymi rozbarwieniami, z użyciem farb niepodatnych na ghosting, na specjalnym niemieckim papierze z matowosrebrnymi zdobieniami brzegów. Jest świadectwem niepowtarzalnych osiągnięć Apple w dziedzinie dizajnu, inżynierii i technologii produkcji, a zarazem hołdem dla ludzi, którzy za nimi stoją.

Album jest dostępny w polskim Apple Online Store w dwóch formatach:

  • 260 x 324 mm za 899 zł
  • 330 x 413 mm za 1299 zł

Zanim zaczniesz oburzać się ceną, przeczytaj ten tekst.

Wszystkie wczorajsze nowości od Apple:

iPhone 8. Będzie rewolucja? Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast.


300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: