Apple Watch Series 3 ze wsparciem dla LTE (ale nie 3G), bez zmian w wyglądzie, w sprzedaży pod koniec roku – raport

Tomek Czech   15 sierpnia 2017

Na początku sierpnia Bloomberg donosił, że Apple zamierza wprowadzić jesienią do sprzedaży nowy model Apple Watcha ze wsparciem dla łączności komórkowej. Potwierdził to właśnie analityk Ming-Chi Kuo. Według niego, Apple Watch Series 3 będzie dostępny w opcji z łącznością LTE lub tylko WiFi, podobnie jak iPady. Możliwość przesyłania danych przez sieć komórkową, co umożliwi uniezależnienie się od iPhone’a, ma być najważniejszą nowością w tegorocznym modelu zegarka.

berrolia

Kuo twierdzi, Apple Watch Series 3 nie będzie wspierał 3G – ma obsługiwać wyłącznie LTE, na początku prawdopodobnie nie we wszystkich kajach.

Kuo zaprzecza pogłoskom, że nowy Watch będzie zauważalnie różnił się wyglądem od poprzednich modeli. Dalej ma być dostępny w kopertach 38 mm i 42 mm o tym samym kształcie.

Analityk spodziewa się, że w drugiej połowie roku Apple sprzeda 8-9 mln sztuk Apple Watcha, a w całym 2017 r. 17-18,5 mln, co oznaczałoby wzrost o 70% w porównaniu z poprzednim rokiem.

Apple Watch Series 3 z LTE ma zostać zaprezentowany na wrześniowej konferencji Apple (6 września?) razem z nowymi iPhone’ami. Digitimes potwierdził wczoraj wcześniejsze doniesienia Bloomberga, że zegarek trafi do sprzedaży w ostatnim kwartale tego roku.

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast – Apple Watch LTE, Apple TV 4K, iPhone 7s i 8

Więcej o Apple Watchu:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: