Prosty trik, dzięki któremu iPhone będzie grał jeszcze głośniej

Tomek Czech   26 sierpnia 2017

Z roku na rok iPhone’y mają coraz lepsze głośniki, a iPhone’a 7 wyposażono nawet w dwa głośniki, które według Apple grają dwa razy głośniej niż w poprzednim modelu. Ale nie zawsze to wystarcza, gdy chcemy rozkręcić imprezę mając do dyspozycji tylko iPhone’a. Nie każdy ma zresztą przecież “siódemkę”. Tutaj z pomocą przychodzi prosty trik, dzięki któremu nasz iPhone będzie grał nieco głośniej od maksymalnego poziomu, który możemy ustawić przyciskami regulacji głośności.

berrolia

Odkrył go i podzielił się tym na Twitterze @TheBae‏.

Wystarczy wejść w Ustawienia -> Muzyka -> EQ i wybrać opcję “Tryb nocy”. Zadziała to tylko wtedy, kiedy muzyka będzie odtwarzana w momencie, w którym zmieniamy to ustawienie.

Nie spodziewajcie się, że iPhone w magiczny sposób zacznie dzięki temu grać dwa głośniej, ale zwiększenie głośności jest wyraźnie zauważalne.

Więcej trików w iOS:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: @TheBae
Zdjęcie: Engadget

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: