Nazwa “iPhone X” coraz bardziej prawdopodobna – wycieka zdjęcie opakowania nowego iPhone’a

Tomek Czech   8 września 2017

“iPhone 8”, “iPhone Edition” czy “iPhone X”? Szala przechyla się na stronę tej ostatniej opcji. Holenderska strona LetsGoDigital opublikowała zdjęcie (lub raczej render) pudełka nowego iPhone’a. Widnieje na nim nazwa iPhone X.

Grafika miała wyciec z agencji marketingowej “pracującej dla jednego z holenderskich operatorów”. Widnieje na niej logo KPN – największej holenderskiej sieci komórkowej.

berrolia

Co ciekawe, zdjęcie zostało po jakimś czasie usunięte ze strony. Redaktor naczelny poinformował, że nastąpiło to na czyjąś prośbę. Czyją? Tego nie zdradził. To tylko wzmacnia podejrzenia, że zdjęcie rzeczywiście przedstawiało opakowanie nowego iPhone’a.

O tym, czy nowy iPhone z ekranem OLED rzeczywiście będzie nazywał się “iPhone X” przekonamy się już we wtorek, podczas konferencji Apple. Coraz więcej źródeł potwierdza, że telefon trafi do sprzedaży dopiero w drugiej połowie października.

Więcej o nowym iPhonie:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: LetsGoDigital

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: