Działający iPhone 8 (X/Edition) na pierwszym wideo?

Tomek Czech   5 września 2017

Na reddit pojawiło się wczoraj wideo, które rzekomo przedstawia działający model iPhone’a 8 (X/Edition), czyli nowego flagowca Apple, który oficjalnie zostanie zaprezentowany już za tydzień. Oczywiście nie możemy mieć pewności, że nie jest to jakaś podróbka, ale wiele widocznych na filmiku elementów zgadza się z ostatnimi doniesieniami na temat iPhone’a 8.

berrolia

W górnej części ekranu jest wycięcie, a pasek statusu został podzielony na dwie części: po lewej stronie wyświetlana jest godzina, po prawej – siła sygnału, informacje o typie połączenia z siecią (3G/LTE/WiFi) i stanie baterii. Właśnie tak ma zostać to rozwiązane według Marka Gurmana z Bloomberga, który pisał o tym w zeszłym tygodniu.

Gurman twierdzi też, że Apple może nie zastosować nawet wirtualnego przycisku Home i zastąpić go gestami. Dock ma zostać przebudowany i wyglądać podobnie do docka w iPadzie na iOS 11. Dokładnie to widzimy na wideo.

Jak podobają się Wam “skrzydełka” (które pracownicy Apple nazywają podobno “uszami”)? Mi zdecydowanie nie podobały się wszystkich dotychczasowych renderach, jeszcze gorzej wygląda to na wideo. Mam nadzieję, że w rzeczywistości Apple rozwiąże to lepiej.

O wszystkim przekonamy się już 12 września. Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji z konferencji Apple.

Więcej o iPhonie 8 (X/Edition): 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: reddit

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: