Apple wprowadza na rynek nowy model słuchawek Beats Studio3 Wireless z chipem W1 i całkowitą redukcją szumów Pure ANC

Tomek Czech   5 września 2017

Konferencja Apple z premierą iPhone’a 8 (X/Edition), Apple Watch LTE i Apple TV 4K dopiero w przyszłym tygodniu, ale firma z Cupertino już zaczęła wprowadzenie na rynek nowych produktów – od wczoraj można zamawiać nowy model słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless.

berrolia

Nowe Beatsy zostały wyposażone w chip W1 i całkowitą redukcję szumów Pure ANC (Pure Adaptive Noise Cancelling) – dwa wbudowane mikrofony rozpoznają natężenie dźwięków z otoczenia i dynamicznie dopasowują głośność w słuchawkach. Odtwarzając dźwięki, słuchawki kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, by zachować czystość i zakres dynamiczny.

Beats Studio3 działają na jedynym ładowaniu do 40 godzin (z ANC – do 22 godzin). ANC jest automatycznie wyłączany gdy poziom naładowania baterii spada do niskiego poziomu. Tryb szybkiego ładowania Fast Fuel ma zapewnić 3 godziny grania po 10 minutach ładowania.

Studio3 to piąte słuchawki Beats/Apple z chipem W1 – posiada go również AirPods, Powerbeats3, BeatsX i poprzedni model Beats Solo3.

W lipcu pojawiły się doniesienia, że Apple może pracować nad AirPodsami z technologią wyciszania dźwięków zewnętrznych.

Nowe Beats Studio3 Wireless z Pure ANC są dostępne m.in. na stronie Apple w sześciu kolorach (czerwony, matowy czarny, biały, porcelanowy róż, niebieski, szarość nocy) za 1499 zł.

Przeczytaj też:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: