30% zniżki na wszystkie programy BinSoft pozwalające generować JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

Tomek Czech   28 grudnia 2017

W 2018 r. wchodzą w życie ważne zmiany w prawie podatkowym dla mikroprzedsiębiorców, czyli np. osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, freelancerów – będą musiały one wysyłać do urzędu skarbowego Jednolity Plik Kontrolny (JPK), czyli zestaw informacji o operacjach gospodarczych firmy.

JPK generuje się w programie księgowym i wysyła przy pomocy darmowego programu udostępnionego przez Ministerstwo Finansów. Jeśli szukasz programu do prowadzenia firmy lub fakturowania, w którym można łatwo i szybko wygenerować JPK, polecamy programy współpracującej z nami od dawna firmy BinSoft, która specjalizuje się w tworzeniu oprogramowaniu na Maca (ale jej produkty są cross-platformowe, więc działają też na Windowsie).

berrolia

BinSoft z JPK

Wszystkie programy BinSoft, w tym sztandarowe mpFirmampFaktura czy abcFaktury, pozwalają teraz w prosty sposób wygenerować JPK, w tym JPK_VAT, który od Nowego Roku co miesiąc będą musieli wysyłać do urzędu skarbowego wszyscy mikroprzedsiębiorcy.

Programy pozwalają też wygenerować JPK-FA i JPK-MAG, które podatnicy będą musieli dostarczyć na życzenie “skarbówki”. Pliki te zawierają dokładne informację na dokumentach handlowych i zazwyczaj nie są dostępne przez biuro księgowe.

Programy BinSoft, które posiadają wsparcie JPK:

Wszystkie programy znajdziesz tutaj.

UWAGA: jeśli przy odprawie użyjesz kodu „thinkapple”, otrzymasz zniżkę 30% na każdy program BinSoft ze wsparciem dla JPK!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programach BinSoft, rzuć okiem na następujące teksty:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: