Apple udostępnia iOS 11.2.5 beta 4

Tomek Czech   10 stycznia 2018

Apple udostępniło czwartą deweloperską i publiczną betę iOS 11.2.5. Aktualizacja zawiera jedynie drobne ulepszenia i poprawki błędów.

berrolia

Nie znajdziemy w niej jeszcze najważniejszej nowości, jaką Apple obiecało dodać do iOS na początku roku – możliwości sprawdzenia stanu baterii.

Na początku 2018 roku wydamy aktualizację oprogramowania iOS zawierającą nowe funkcje, dzięki którym użytkownik będzie mógł dokładniej zapoznać się ze stanem baterii swojego iPhone’a i sprawdzić, czy jej kondycja wpływa na szybkość działania urządzenia.

W poniedziałek Apple udostępniło aktualizację iOS 11.2.2 i dodatek do macOS 10.13.2, zawierające ulepszenia zabezpieczeń systemu, które zmniejszają ewentualne zagrożenie atakiem z wykorzystaniem luki bezpieczeństwa Spectre. Dodatkowe zabezpieczenia zostały dodane do Safari i WebKit.

Wczoraj deweloperzy otrzymali również czwarte bety watchOS 4.2.2, macOS High Sierra 10.13.3 i tvOS 11.2.5.


Więcej o iOS 11:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: