Bezramkowy iPhone SE 2 na pierwszym wideo? Odżywają nadzieje… Niestety niepotrzebnie

Tomek Czech   16 marca 2018

Japońska strona MacOtakara opublikowała wideo, które pojawiło się na chińskim Weibo. Rzekomo przedstawia ono iPhone’a SE 2.

Telefon rzeczywiście posiada kanciastą konstrukcję przypominającą dizajn iPhone’a SE, ma znany z iPhone’a X ekran edge-to-edge z wycięciem u góry i jest wyposażony w podwójną tylną kamerę.

berrolia

Nie ma przycisku Home i jest obsługiwany gestami, podobnie jak “iks”.

(Rzekomy) iPhone SE 2 – wideo 

Są jednak bardzo małe szanse, że jest to naprawdę iPhone SE drugiej generacji. Zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest, że to jeden z chińskich klonów iPhone’a, których powstają setki.

Trudno wierzyć w powstanie iPhone’a SE 2 z bezramkową konstrukcją, Face ID czy podwójną tylną kamerą – stworzenie takiego telefonu byłoby najprawdopodobniej niemożliwe z technologicznego punktu widzenia (przednia kamera TrueDepth z systemem 3D i tylna kamera z dwoma obiektywami po prostu nie zmieściłyby się w tak małej konstrukcji), musiałby on też być dość drogi, a model SE z założenia ma być tanim, najbardziej przystępnym z iPhone’ów.

Nie możemy jednak wykluczyć, że Apple zdecyduje się na odświeżenie iPhone’a SE już w tym roku. Pojawiały się doniesienia, że nowa wersja tego modelu mogłaby zadebiutować w czerwcu na WWDC 2018.

W to, że Apple wprowadził w tym roku na rynek iPhone’a SE 2 nie wierzy z kolei analityk Ming-Chi Kuo.

Więcej o iPhonie SE 2:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacOtakara

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: