iPhone 8 i iPhone X mogą być dostępne w kolorze (Product)RED

Tomek Czech   25 marca 2018

Kolejny raz w ostatnich tygodniach pojawiają się doniesienia o tym, że Apple może wprowadzić na rynek nowe modele iPhone’a w kolorze czerwonym, a dokładniej – (PRODUCT)RED. Taką informację podał na Twitterze znany leaker Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks). Dodał jednak, że informacje pochodzą z nowego, jeszcze niezweryfikowanego źródła.

berrolia

Jeśli rzeczywiście pojawią się nowe iPhone’y w kolorze czerwonym, to byłyby to prawdopodobnie modele 8 i 8 Plus, być może też iPhone X.

Analityk Jun Zhang twierdził w jednym ze swoich ostatnich raportów, że Apple zaprezentuje tylko iPhone’a 8 Plus  w kolorze (PRODUCT)RED. Jego zdaniem nie pojawi się czerwona wersja iPhone’a X, ze względu na trudności w pomalowaniu na ten kolor metalowej ramy najnowszego flagowca Apple.

Ostatnio pojawiły się z kolei doniesienia, że iPhone X może być niedługo dostępny w kolorze “rumianego złota”.

W zeszłym roku Apple wprowadziło na rynek iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w kolorze (PRODUCT)RED właśnie w marcu. Była to jednak “Edycja Specjalna”, co wskazuje, że kolejne modele nie będą dostępne w tym kolorze (co nie oznacza, że nie mogą pojawić się w innym odcieniu czerwonego).

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: OnLeaks, iupdateos

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: