Najtańsza wymiana baterii iPhone’a w autoryzowanym serwisie – w iMad tylko 89 zł

Tomek Czech   6 kwietnia 2018

Na początku roku Apple ruszyło z akcją tańszej pogwarancyjnej wymiany baterii w iPhone’ach 6/6+/6s/6s+/SE/7/7+. Oficjalna cena wymiany w Polsce w autoryzowanych serwisach Apple to 129 zł. W iMad od kilku dni trwa promocja, w ramach których bateria wymieniana jest za jedyne 89 zł.

berrolia

iMad ma status autoryzowanego serwisu Apple (Premium Service Provider) i posiada salony w trzech miastach – Katowicach, Krakowie i Warszawie. Po wcześniejszym umówieniu się bateria może zostać wymieniona w 1-2 godziny (choć iMad zastrzega, że w przypadku dużej liczny zgłoszeń czas wymiany może zwiększyć się do 48 godzin).

Jeśli jednak nie mieszkacie w jednym z tych trzech miast lub jego okolicach, z tańszej wymiany możecie skorzystać wysyłając iPhone’a do iMadu. Koszt przesyłki do serwisu i odesłania telefonu kurierem do Was przez serwis to 38 zł. Cena wymiany baterii wraz z przesyłką wyniesie wtedy 127, czyli ciągle o 2 zł taniej niż oficjalna cena wymiany w Polsce. Można też skorzystać z usług tańszej firmy kurierskiej (samemu zorganizować wysyłkę w dwie strony), żeby obniżyć cenę.

Oczywiście, jeśli mieszkacie w jednym z miast, w którym znajdują się salony innych autoryzowanych serwisów (m.in. Cortland, iDream, iSpot) to wygodniej może być po prostu osobiście zanieść tam telefon.

Promocyjna cena w iMad obowiązuje do 13 kwietnia (jeśli wysyłacie iPhone’a, do tego dnia musi on dotrzeć do serwisu).

Żeby wysłać telefon, trzeba najpierw wejść na stronę serwisu iMad,wybrać “Zgłoszenie naprawy” i zarejestrować naprawę.

Zastanawiasz się czy wymienić baterię w iPhonie? To wideo rozwieje Twoje wątpliwości.

Przeczytaj też: iMad otwiera nowy salon w Krakowie

Więcej o wymianie baterii w iPhonie: 

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: