iPhone SE w promocyjnych cenach już od 1149 zł

Tomek Czech   10 kwietnia 2018

iPhone SE, niewątpliwie jeden z najbardziej udanych modeli iPhone’a, ciągle bardzo popularny przez świetną relację ceny do jakości. Oficjalna polska cena SE to w tej chwili 1729 zł za wersję 32 GB i 2229 zł za wersję 128 GB. Ale w wielu sklepach można go teraz dostać w okazyjnych, znacznie niższych cenach.

berrolia

Obecnie najlepsze oferty na iPhone’a SE 32 GB to:

iPhone SE 2 (2018)

Czy w tym roku zobaczymy iPhone’a SE drugiej generacji? Pojawiło się na ten temat bardzo dużo doniesień, mówiło się, że nowy SE może zadebiutować w marcu lub w czerwcu na WWDC 2018, ale bardzo wiarygodny analityk Ming-Chi Kuo wątpi, że Apple wprowadzi go na rynek w tym roku. Zwłaszcza, jeśli miałby on być bezramkowy i posiadać Face ID, w które firma z Cupertino chce wyposażyć wszystkie swoje telefony – cena takiego iPhone’a SE 2 byłaby po prostu zbyt wysoko, a jest to model, który z założenia ma być telefonem budżetowym (jest najtańszy w portfolio Apple).

Więcej o iPhonie SE 2:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

W artykule umieszczone są linki afiliacyjne naszego partnera – Tradedoubler.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: