Apple Pay w Polsce 18 lub 19 czerwca. Również w Pekao – raport

Tomek Czech   12 czerwca 2018

Z najnowszych informacji zdobytych przez Jacka Uryniuka z Cashless wynika, że Apple Pay zadebiutuje w Polsce 18 lub 19 czerwca. Będzie również dostępne dla klientów banku Pekao.

berrolia

Wcześniej Uryniuk informował, że Apple Pay trafi nad Wisłę w tygodniu zaczynającym się 18 czerwca, ale jako data premiery usługi pojawiał się też (z innych źródeł) dzień 22 czerwca. Teraz redaktor naczelny Cashless doprecyzował, że Apple Pay najprawdopodobniej zadebiutuje w przyszły poniedziałek lub wtorek.

Z jego informacji wynika też, że z usługi od pierwszych dni będą mogli korzystać klienci banku Pekao.

Oprócz niego, Apple Pay ma być też wdrożone m.in. w Alior, BZ WBK (Santander Bank Polska) i mBank.

W maju Cashless podawał, że płatności mobilne od Apple zaoferuje również PKO BP, ale prawdopodobnie nie od razu po debiucie usługi w Polsce.

HIT TYGODNIA: Ładowarka bezprzewodowa BENKS HEARTHSTONE z funkcją szybkiego ładowania iPhone’a 8/8 Plus/X w rewelacyjnej cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Cashless

Dołącz do grupy fanów HomeKit na Facebooku!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: