Raport: w tym roku czekają nas jeszcze premiery tańszego MacBooka Air, iPada z Face ID i Apple Watcha z większym ekranem (oraz oczywiście nowych iPhone’ów)

Tomek Czech   26 czerwca 2018

Ming-Chi Kuo, zmienił pracodawcę – teraz pracuje dla firmy TF International Securities, ale na szczęście nie przestał zajmować się Apple. W nowym raporcie pisze, jakie premiery czekają nas jeszcze w tym roku.

Według Kuo, jesienią powinniśmy się spodziewać:

  • nowego MacBooka Air, który będzie tańszy od obecnych modeli;
  • iPada z systemem rozpoznawania twarzy Face ID;
  • nowego modelu Apple Watcha z większym ekranem;
  • trzech nowych iPhone’ów: iPhone’a X drugiej generacji, “iPhone’a X Plus” z ekranem 6,5-cala oraz “tańszego” modelu z ekranem LCD 6,1-cala (według analityka, jego cena będzie wynosić 600 – 700 dol.).

O wszystkich tych produktach słyszeliśmy już wcześniej – w raportach Ming-Chi Kuo lub Marka Gurmana z Bloomberga. Przeczytaj więcej o:

Kuo dodaje też, że wygląd oraz pierwsze nowe funkcje przyszłorocznych iPhone’ów (modele 2019) pozna najprawdopodobniej we wrześniu lub październiku tego roku. Dokładnie tak było w poprzednich latach – analityk podawał pierwsze informacje dotyczące nowych iPhone’ów około rok przed ich premierą.

PROMOCJA – stworzona we współpracy z Apple ładowarka mophie wireless charging base teraz za jedyne 164 zł! Tylko w ThinkStore!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: