Apple prezentuje ponad 70 nowych emoji, które pojawią się w iOS 12

Łukasz Bernaczyk   17 lipca 2018

nowe emoji 2018

Wiedzieliście, że dzisiaj wypada Światowy Dzień Emoji? Jeżeli nie, to jesteście w większości. Jeżeli tak, to ta informacja ucieszy Was jeszcze bardziej – Apple pokazało ponad 70 nowych emoji, które zaimplementuje w iOS 12 w ramach „Unicode 11 emoji release”.

berrolia

Nowe emoji w iOS 12

emoji 2018 fot 2

Wśród nowych ikon znajdziemy piktogramy z kręconymi lub siwymi włosami, rudowłose lub całkiem łyse. Wszystko to oczywiście z możliwością wyboru dowolnego koloru skóry.

Są też ikonki o zróżnicowanej ekspresji – smutne, przerażone, zakochane. W nowym zestawie znajdziemy także superbohaterów, kilka symboli (np. znak nieskończoności), szereg nowych zwierzątek oraz obrazki o tematyce kulinarnej.

emoji 2018 fot 3

Apple nie podało dokładnej daty premiery nowych emoji. Wiemy tylko, że trafią na wszystkie urządzenia z iOS jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie nowe ikonki pojawią się we wrześniu, wraz z premierą nowego systemu Apple na urządzenia mobilne – iOS 12.

Zobacz też: iOS 12: kiedy będzie dostępna finalna wersja i pierwsza publiczna beta?

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Apple

Mac od ręki i w super cenie!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: