Ekrany wszystkich trzech nowych iPhone’ów na pierwszym zdjęciu?

Łukasz Bernaczyk   17 lipca 2018

ekrany iPhone'ów 2018

Do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie rzekomo przedstawiajace panele dotykowe wszystkich trzech modeli nowych iPhone’ów, których premiera spodziewana jest we wrześniu tego roku.

Zdjęcie zostało opublikowane na Twitterze przez dobrze znanego w środowisku apple’owskim Bena Geskina. Fotografia ma przedstawiać przednie panele najnowszej linii telefonów Apple: 5,8-calowego iPhone’a X drugiej generacji, 6,5-calowego, tak zwanego “iPhona’a X Plus ” (według doniesień te dwa modele mają posiadać ekrany OLED) oraz tańszego, 6,1-calowego iPhone’a z wyświetlaczem LCD.

berrolia

Nowe iPhone’y (2018)

Bazując na tym zdjęciu, Geskin umieścił również na Twitterze nowy render pokazujacy jak mogłyby wyglądać tapety na nowych ekranach.

Ekrany iPhone'ów 2018 render

Zarówno na zdjęciu, jak i na wizualizacji można zauważyć, że – zgodnie z tym, co pisaliśmy kilka dni temu, modele z ekranami OLED będą wyposażone w cieńsze ramki niż 6,1-calowy iPhone z wyświetlaczem LCD.

Porównując obramowanie nowych modeli, ten z ekranem LCD może mieć ramkę podobną do stosowanej w obecnym iPhonie X, natomiast obramowanie modeli OLED będzie znacznie cieńsze.

Dzięki nowej technologii – 0,3t LED, tegoroczny iPhone LCD 6,1″ ma mieć mniejsze obramowanie niż inne smartfony z ekranem LCD.

Więcej o nowych iPhone’ach (2018):

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Żródło: Benjamin Geskin

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: