Zdjęcia makiet „iPhone’a X Plus” i „iPhone’a 9” trafiają do sieci

Łukasz Bernaczyk   30 lipca 2018

Każdy, kto choć trochę śledzi wydarzenia z życia Apple wie, że to właśnie we wrześniu ma się odbyć konferencja, na której gigant z Cupertino pokaże premierowo nową linię swoich urządzeń. Największą uwagę skupia na sobie nadchodząca premiera iPhone’ów. Według przewidywań, światło dzienne ujrzą trzy nowe modele: iPhone X drugiej generacji, iPhone X Plus oraz tańszy „iPhone 9” z ekranem 6,1-cala i designem iPhone X.

Właśnie zdjęcia makiet tych dwóch ostatnich wyciekły do internetu. Ben Geskin na swoim Twitterze udostępnił fotki tzw. „dummy units” iPhone’a X Plus (6,5″ OLED) i iPhone’a 9 (6,1″ LCD).

berrolia

iPhone 9 i iPhone X Plus (2018)

Zdjęcia pochodzą prawdopodobnie z Chin i z tego co wiadomo, bazują na schematach, które już wcześniej wpadły w ręce chińskich producentów akcesoriów do telefonów Apple.

Zwykle makiety takie tworzone są w celu dopasowania np. etui do telefonu, tak, by produkcje takich akcesoriów rozpocząć jeszcze zanim urządzenie trafi na rynek. Pozwala to na rozpoczęcie sprzedaży takich etui praktycznie równo z nowymi telefonami.

Fotografie potwierdzają wcześniejsze przypuszczenia dotyczące telefonów. Biały smartfon to iPhone’a X Plus, wyposażony w podwójny aparat (znany z iPhone’a X), duży ekran o przekątnej 6,5” oraz ramkę ze stali nierdzewnej.

Czarne urządzenie to tzw. „iPhone 9” o przekątnej ekranu 6,1”. Telefon ten ma być najtańszy z całej nowej linii, ma mieć pojedynczy aparat i aluminiową ramkę.

Recenzja: stalowy, niezwykle wytrzymały kabel Lightning iWalk Twister Steel z MFi (+promocja)

Źródło

PROMOCJA: Słuchawki wokółuszne Denon AH-GC30 z ANC tańsze o 400 zł!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: