iPhone 9 z ekranem LCD 6,1” będzie wyposażony w dual-SIM, ale tyko w Chinach

Łukasz Bernaczyk   3 sierpnia 2018

Wiadomość ta z pewnością nie ucieszy tych z Was, którzy czekali na iPhona z podwójnym slotem na karty SIM. iPhone 9 z dual-SIM ma się faktycznie pojawić w sprzedaży, będzie to jednak edycja specjalna, wyłącznie na rynek chiński.

berrolia

Tamtejszy Economic Daily News poinformował dzisiaj, że na nadchodzącej wrześniowej konferencji Apple pokaże światu nie trzy, a cztery nowe iPhone.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami ma to być: iPhone X drugiej generacji (5,8″ OLED), iPhone X Plus (6,5” OLED) i tańszy od poprzedników „iPhone 9” (6,1’” LCD).

Wszystkie modele wyposażone będą w standardowy pojedynczy slot SIM. Jednak do znanej już wcześniej trójcy, chińskie media dołożyły czwarty, premierowy model – „iPhone’a 9” z dual-SIM.

Model ten ma być przeznaczony wyłącznie na chiński rynek, gdzie telefony z modułem dual-SIM cieszą się dużą popularnością.

Jeśli tak się stanie, widzę tutaj potencjalny przemyt na nie małą skalę w nasze skromne, polskie progi.

Źródło

MacBook Air z M1 tańszy aż o 1150 zł!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: