Czekaliście na to! Inteligentna listwa zasilająca Koogeek O1EU z HomeKit znowu dostępna!

Tomek Czech   7 sierpnia 2018

Pierwsza partia, która przyszła do nas w połowie lipca wyprzedała się błyskawicznie – w niecałe 30 godzin! Dzwoniliście, pisaliście, pytaliście o to, kiedy znowu pojawi się w sprzedaży. Dzisiaj mamy dla Was świetną wiadomość – inteligentna listwa zasilająca Koogeek O1EU z HomeKit jest ponownie dostępna w ThinkStore!

Jeśli nie chcecie długo czekać na kolejną dostawę, lepiej pospieszyć się z zamówieniem – ten wyjątkowy produkt (obecnie nie ma drugiego takiego na rynku) rozchodzi się jak świeże bułeczki (nic zresztą dziwnego, jej cena jest wręcz szokująco niska – tylko 299 zł; pojedyncze inteligentne gniazdka z HomeKit innych firm potrafią tyle kosztować).

berrolia

Koogeek O1EU – inteligentna listwa zasilająca z HomeKit

Koogeek O1EU posiada trzy gniazda prądu zmiennego oraz trzy inteligentne porty USB z całkowitym natężeniem 4,1 A.

Największą zaletą listwy jest to, że każdym gniazdem możemy sterować indywidualnie – przełączać i włączać/wyłączać przez Wi-Fi.

Sterować możemy przez aplikację Dom, oddzielną aplikację Koogeek Home lub głosowo przez Siri (zobacz, jak dzięki listwie można np. włączać i wyłączać telewizor głosowo).

Oczywiście każde gniazdo można też włączyć/wyłączyć ręcznie bezpośrednio na listwie.

Możemy tworzyć sceny (skorzystać z gotowych lub konfigurować własne, niestandardowe), żeby sterować wieloma akcesoriami HomeKit w tym samym czasie. Możemy ustawić też własne harmonogramy i liczniki czasu dla podłączonych akcesoriów.

Dzięki aplikacji możemy sprawdź stan podłączonych urządzeń i monitorować bieżące, dzienne i miesięczne zużycie energii elektrycznej.

Listwą możemy też sterować zdalnie (spoza domu), dzięki hubowi w postaci Apple TV, HomePoda lub iPada.

Sprawdź pierwsze wrażenia Dawida z używania listwy Koogeek.

Inteligentną listwę zasilającą Koogeek O1EU z HomeKit kupisz już teraz w ThinkStore.

Kupując w ThinkStore wspierasz ThinkApple!

Udanych zakupów!

Przełomowe urządzenia inteligentnego domu Legrand i Netatmo z HomeKit.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: