Apple Watch Series 4 z większym wyświetlaczem o rozdzielczości 384×480 wyświetli więcej informacji – zobacz porównanie z obecnym modelem

Łukasz Bernaczyk   6 września 2018

Apple Watch Series 4 to dla niektórych nawet gorętszy temat niż nadchodzące iPhone’y 2018. Nowy smartwatch z Cupertino ma mieć większy ekran od obecnego modelu. Zobacz, ile więcej treści zobaczysz na swoim nowym AW S4 w porównaniu do poprzedniej generacji zegarków Apple.

berrolia

Serwis 9to5mac opublikował bardzo ciekawe informacji wyciągnięte z ostatniej bety systemu watchOS 5, który zadebiutuje wraz z nowym Apple Watchem.

Apple Watch 4. serii, w rozmiarze koperty 42 mm, będzie miał prawdopodobnie rozdzielczość ekranu 384 x 480 pikseli. W porównaniu z obecnym AW S3, który ma rozdzielczość 312 x 390 px, przestrzeń nadchodzącego zegarka Apple zdaje się znacznie większa.

Na dowód powyższego zamieszczamy porównanie wyglądu niektórych aplikacji na Apple Watch serii trzeciej i czwartej.

 

 

Premiera Apple Watch Series 4 jest spodziewana na konferencji Apple, która odbędzie się 12 września.

Wtedy też Apple powinno ogłosić datę debiutu finalnej wersji watchOS 5. Nowy system będzie najprawdopodobniej dostępny od wtorku, 18 września, kiedy spodziewamy się premiery iOS 12.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: