Apple wprowadza do sprzedaży ładowane bezprzewodowo Smart Battery Case dla iPhone’a XS, XS Max i XR

Łukasz Bernaczyk   16 stycznia 2019

Już w grudniu informowaliśmy Was, że Smart Battery Case dla iPhone’ów XS/XS Max oraz XR ma niebawem trafić do sprzedaży. Teraz stało się to faktem – etui z dodatkową baterią jest już dostępne, także w polskim sklepie internetowym Apple.

berrolia

Smart Battery Case

Nowe Smart Battery Case dla iPhone’ów XS/XS Max i XR kosztuje w naszym kraju 619 zł niezależnie od modelu telefonu, do którego jest przeznaczone.

Dostępne w dwóch kolorach – białym i czarnym, wykonane jest z silikonu, a wnętrze dodatkowo pokryto mikrofibrą, żeby etui nie uszkodziło naszego telefonu.

Charakterystyka

Smart Battery Case można ładować zarówno „po kablu”, jak i bezprzewodowo, przy użyciu ładowarek z certyfikatem Qi. Obsługuje również szybkie ładowanie za pomocą ładowarek zgodnych ze standardem USB-PD.

Po założeniu etui na telefon poziom naładowania baterii wyświetla się na ekranie blokady iPhone’a i w Centrum powiadomień.

Na co pozwoli Smart Battery Case?

Wprawdzie Apple nie podaje pojemności baterii zawartej w etui, natomiast przedstawia możliwości Smart Battery Case w postaci liczby godzin użytkowania:

  • iPhone XS Max ze Smart Battery Base oferuje do 37 godzin rozmów telefonicznych, do 20 godzin przeglądania internetu oraz do 25 godzin odtwarzania filmów wideo;
  • iPhone XS wyposażony w Smart Battery Case to z kolei 33 godziny rozmów, 21 godzin przeglądania internetu i 25 godzin odtwarzania wideo;
  • iPhone XR z Smart Battery Case oferuje 39 godzin rozmów, 22 godziny przeglądania internetu i 27 godzin odtwarzania filmów.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: